Avea gs mobile 3g 5 gb kotalı aylık 19,00 TL lik modem aldım 24.11.2011 17:00 sularında kapsama nedenlerinden dolayı 26.11.2011 21:56 avea musteri temsilcisi fatma hanım kapattı fakat 09.12.2011 tarihinde 207.50 TL fatura geldi avea merkezi aradıgımda gs mobile musteri mesajı gelmeden kullanmışsınız dendi fakat o mesaj geldiginde 2 kb bile olmamıstı mesajı gordum kullandım hadi onuda gectim mesaj gelipde kullanılcagını bana avea shop sölemedi bandırma fatih bey e sordugum sorular paşakonak ta cekiyormu cekiyor diye söledi 1 saat sonra aktif olur kullanabilirsin abi dendi bunun dışında başka bir şey ile ilgili konusulmadı hadi bunuda gectim sizden aldıgım modem jet veya baska bişey değil avea gs mobile 19.00 TL dir aktivasyonunu yapmadan neden acıyosunuz bu bir sehtekarlıktır...

24 ünde aldıgımda bana gelen mesajdan sonra bir mesaj daha geldi gsmobile musteri si olarak kotanız bitmiştir yeni paket alınız die mesaj geldi 0546287..... nolu telefonumuzdan 4441500 11:30 sularında aradıgımızda 100mblık bedava verdigimiz paket bitmiş sistem hata yapmıstır kusura bakmayın duzeltilcektir diye sölenmiştir....
Musteri temsilcisiyle en son görüşmemde 99 TL üstü faturanın gelemeyecegini söledi yasası varmış dendi....
Ne yapmam gerekmektedir bilgilendirirseniz sevinirim...