Müspet davalar saygıdeğer Türk Petrocelliler,

Ben 25 yaşındayım. Yetmiş senelik İstanbullu bir aileden(Öncesi Üsküp ve Selânik) geliyorum. Burada doğdum ve Avcılar'da oturuyorum. Pazarlama ile AÖF işletme mezunuyum. Babam da pazarlama disiplininden mezun. Ayrıca, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 70'lerin kaotik ortamı münasebetiyle atıldı. Aileden çok sayıda hukukçu, cerrah, konsolos ve önemli mühendisler çıkmıştır. Yine bu hukukçularımızdan birisi 70'lerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Benim edebiyatım kuvvetli, bir Agâh Hün olmasam da belâgat melekem averajın üstündedir. YTS, İcra Partner, UYAP türevindeki herhangi bir program hakkında bilgim, kâtiplik işinde ise deneyimim ne yazık ki yok. Mamafih üstün zekâdan daha ileri bir IQ belgesine malikim. Herhalde öğretilen her işi zorlanmadan kavrayabilir bilahare metodoloji hakkında kuramlar geliştirebilirim.

Babam, Avcılar'da yakalandığımız deprem sonrası aftosu ile başka şehre yerleşti. Maddi olarak yardımı hiç yok. Ben hem 60 yaşındaki anneme bakmak hem de reklamcılık disiplininde yapmayı planladığım yüksek lisans için haylice para biriktirmem gerekiyor. Hukuka fazlasıyla sevgim hukukçulara ise ihtiramım, bana vereceğiniz işe ise şiddetle ihtiyacım vardır.
Bu işi elinizdeki birçok pestenkerani yardımcıdan çok daha intizamlı ve müstesna bir minvalde yapabileceğimi göreceksiniz. Bana yardım edeceğinizi ümit ediyor, bu siteden ya da alafortanfoni@windowslive.com adresine mesajlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...