Sayın Hukukçular....

İşe iade davası açtım ve 3. duruşmam oldu. Hakim tanık isimlerinin verilmesi için bizlere süre verdi ve her iki taraftanda 2'şer isim istedi. İşverenin 6 benim ise en az 20 şahidim var fakat hakim sadece 2'şer kişi istedi....

1) Dava içeriğini yazmıyorum çünkü çok yazdım ve hassas bir konu olduğundan belkide kimse pek cevap vermedi.....Davalı iş veren veya davacı olan ben sonradan delil sürebilir miyiz...bunu soruyorum çünkü benim tanığımdan başka bir delil yok; ama iş verenin herşeyi yapabileceğini düşünüyorum...
2) İş mahkemelerinde neler delil olarak kullanılabilir ?...mesela yemin, sonradan eklenen bir dilekçe gibi..
3) Davayı kaybettiğim takdirde iş veren vekiline ödeyeceğim vekalet ücreti nedir? Mahkeme masrafı nedir? Bunun dışında iş verene hangi ücretleri ödemem gerekir? Ortalama mebla ne kadardır?Davayı kaybettiğim takdirde diyorum çünkü üstüme bir iftira yedim ve maalesef kanun bu tip durumlarda sadece beyanı esas alıyor.
4) Davayı temyize gönderirsem ödemem gereken ücretleri ödemem için temyiz sonucunu mu beklemem gerekir?