Öncelıkle merhaba arkadaşlar. Ben üniversite hastanesınde 1.5 yıldır asistan hekım olarak çalışmaktayım. 06.06.2011 tarıhınde asistanlığı dondurup tekrar geldığım yerden devam ederım düşüncesıyle bir dülekçe yazmıştım .dilekçemın 20.06.2011 tarıhınde işleme girmesini belirtmiş ve o şekılde dilekçe vermıştım. yalnız 09.06 2011 tarıhınde öncekı dilekçemı geri çekmeye yönelık 2. bir dilekçe yazdım. ve bulunduğum servıste çalışmaya devam ettım. 01.07.2011 tarıhınde yazdığım bir reçetenın dişarıdan geri gelmesı üzerine anladım kı ilişkımı kesmışler. vede bana tebliğ etmemışler. 20.06.2011 tarıhınden ta 01.07.2011 tarıhıne kadar servıste çalışmiş amelıyatlara girmiş ve nöbetlere kalmış idim. öğrenmek istediğim şu:
1- dilekçemı geri çekmeme rağmen benım ilişkımı kesebılırler mı asistan olmama rağmen
2- 11 günlük çalışmama rağmen bana tebliğ edilmeyıp bu süre sarfında bana maaş,döner gibi doktor arkadaşların kazançları olduğu gibi benım de kazancım olan hakkımı gasb etmış olmazlar mı
3- bu halıye fakulteyı mahkemeye vermem halınde haklı çıkıp kliniğime geri dönemezmıyım,vede çalıştığım süre zarfındakı maddı kaybımı geri alamaz mıyım
bilgilendırenler için şimdiden teşekurlerımı bildirmek isterım