öncelikle iyi forumlar diliyorum.. bizim evimiz 3 katlı olup tapu müşterek.. yarısı bizim yarısı amcamların ama amcam bankadan para çekerek evi hipotek ettirmiş bizim haberimiz yok. ve 3 aydan beri 4 kere adliyeden insanlar geldiler evin değerini biçtiklerini söyleyerek kapı pencerelere baktılar biz normal olarak tedirgin ve kuşkulu olduğumuzdan sorduk ney bu diye sizlik bişey yok siz muhattab değilsiniz diye sorularımız cevapsız kaldı dün sabah ise ptt den kağıt geldi yine belirttiğim gibi bu kağıtta da 3 katında özellikleri yazıyor. bunun dışında toplam 150bin tl değer biçilmiş ve 1/2 si satılık olduğundan =75bin tl yazıyor. bunu gidip adliyeye sordum ne yapmamız gerekiyor amcamın adını vererekten gidin avukatını arayın konuşun dediler peki bizim kat mı yoksa diğer taraflarmı icralık diye sorduğumda orası belli değil dediler belli olmadığından mahkeme karar verir dediler.. umarım anlatabilmişimdir bizim haberimiz yok durduk yere icralık olduk ki kendi borcumuz bile yok. bu durumda ne yapmamız gerekiyor yardımcı olan değerli hukukçu abilerime şimdiden teşekkür ediyorum..