Merhabalar,aslında forumda açtığım konuya benzer pekçok başlık mevcut ancak bana değişik geldiğinden yardım umuduyla bu konuyu açtım...Çok sık olmamakla beraber-yaklaşık 3 aydır; (ayda 1 kez gibi) aynı ortamda bulunduğum bir kişinin nişanlısınca cepten aranarak saçma sapan sorulara ve konuşmalara maruz kalıyorum.Arayan şahıs,nişanlısının attığı her adımı bilmemi bekleyip tuhaf sorularıyla bana resmen dedektiflik yaptırmak istiyor, arada sırada da eski sabıkalarından,vs. bahsederek sanırım tehdit ediyor alttan alta..Ayrıca daha ipe sapa gelmez birçok gereksiz laflarla da canımı sıkıp huzurumu kaçırıyor (bildiğim kadarıyla ruhsal problemleri var) her seferinde özür diliyor ancak kafasını esip belli bir süre ardından gene arıyor.Son arayışında ortam bayağı gerildi ve ben rahat hissetmiyorum çünkü istediği an beni bulabilir sanırım, çünkü bulunduğum yerin adresini biliyor nişanlısı dolayısıyla... Aradığı numaralar hep nişanlısı üzerine ve ben şahsın sadece adını biliyorum başka hiçbir bilgim yok hakkında..Belirtmek isterim ki benim iznim dışında bu şahsa numaramı veren de nişanlısıdır(bilerek mi zorla mı verdi bilemiyorum)..Bu konu,bu şahıs ve de-eğer çıkış yolu olma ihtimali varsa- nişanlısı hakkında hukuken ne yapabilirim?? Tamam belki ortada "sapıklık" diyebileceğimiz bir durum yok ancak bu aramalardan rahatsızım ve isteğim dışında aranmaktayım, ayrıca numaram da bana sorulmadan bu kişiye verilmiş..Önerileriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım..