06/02/2009 tarihinde bir bankadan 75 000 tl zirai kredi aldım ve krediyi çalıştığım bir yer için kullandım kredmim ödeme günü geldi geçti 08/11/2010 tarihinde beni bankanın müfettişi çağırdı ve krediyi nasıl ödemeyi düşündüğümü sordu bende kredinin en yakın zamanda ödemek için çalışacğımı söyledim ve bana müfettiş şu cevabı verdi sen hayvan alım kredisi kullanmışsın ve dosyanda hayvan alımına ait hiçbir belge yok ve bu kredi usulsüz diyerekden birkaç soru daha sordu aradan beşgün sonra 13/11/2010 tarihinde banka avukatı ve icra memuru gelip haciz işlemi yaptılar ve yediemin olarak bana teslim ettiler neye dayanarak haciz işlemi yaptıklarını sorduğumda evrakların bana daha sonra geleceğini söylediler 26/11/2010 tarihinde elime iki tane evrak geldi birincisi asliye hukuk mahkemesinden12/11/2010 tarihli ihtiyati haciz ikincisi ise icra müdürlüğünden ilamsız takipte ödeme emri 09/11/2010 tarihli haciz memurları geldiğinde hayvanlar babama ait olduğu için istihkak talebin de bulundu fakat hayvanlar benim adıma kayıtlı ve bu hayvanları da bankaya göstererek kredi talebinde bulundum bu durumda ben nasıl haraket etmeliyim benim amacım biraz zaman kazanmak zaman kazanmak için nasıl bir yol izlemeliyim şuanda babam istihkak davası açsa zamanı geçmişmidir bu belgelere göre icra takibi yapılabilirmi benim zaman kazanmak için hangi yollara başvurmam gerekiyor vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim