Merhaba arama yaptım ama okuduğum konuların hiç birisi benim anlatmak istediğim derdime yakın bir şey değildi..

Babam adıma 2007 yılında adsl hattı vardı biz tamamen işlerin yoğun olmasından dolayı unutmuşuz ve hattın kapanışını yapamamışız ancak geçen ay elime bir kağıt geldi ve ödeme emriyle ilgili lütfen büromuzu arayınız diyordu aradım o zaman öğrenebildik.

İlk olarak telefonla görüştüğüm hukuk bürosunda sekreter arkadaş yardımcı oldu borcun ne zamana ait oldugunu sordum 2007 yılının eylül ayından 2008 yılının şubat ayına kadar ödenmemş fatura dediler bende dedimki neden bugüne kadar ulaşılmadı böyle bir borcun olduğu bize bildirmediler bana verilen cevap size ulaşılmaya çalışılmış fakat telefon numaralarınıza ulaşılamadığından dolayı adresinize ancak gönderilebilmiş dediler oysaki 2010 yılının ocak 21 inde elime gelen zarflar var diğer avukatlardan bunlar ulaşabiliyorlarda burası neden ulaşamıyor..

Asıl önemli konuya gelecem ttnet benden bu parayı neye dayanarak tahsil ediyor 1638 ytl dediler telefonda bana ödeme emrinin geldiği tarih 18.09.2010 borçlu bulunduğum tarihle arasında tam 30 ay gibi bir süre var bana ne olursunuz bir yardımcı olun ttnet'in vekili avukatla görüşmek için gittim sekreter bayan kendisi yok onunla görüşmeniz gerek ben birşey yapamam dedi kaç defa gittiysem yerinde karşılaşamadık hep adliyedeydi diye cevap aldım ve itiraz edemedim şimdi benim ne yapmam gerekiyor 2.5 sene sonra bana gönderilen bir borcu ben neden ödeyeyim o kadar faizi ödemek zorundamıyım ana parayı ödemeyi öneremezmiyim veya bunun ne kadarını ödeme zorunluluğum var bana ne olur yardımcı olun...

İyi Çalışmalar kolay gelsin.