İyi gunler bircok konu açılmış..
Af kapsamında Okula 4. sınıftan tekrar öğrencilik hakkı kazandım. Benim dönemimde 4. sınıfta olan bir ders 3. sınıfa alınmış ve veri tabanı olan dersin ismi veri tabanı yönetim sistemleri olarak değiştirilmiş. Ben 2010 yılı ders kaydı sırasında okulda olması ve bu durumu bana bildirmesi gereken danışman öğretmenim olmadığından 4. sınıftan almadığım dersleri danışmana telefon ile ulaşarak ders kadımı yaptırdım.(Ders kaydım bölüm sekreteri ve danışman tarafından telefonda halledildi.) Almam gereken derslerin bir tanesi hariç hepsinden başarılı olarak tek ders sınavına girdim ve başarılı oldum mezuniyet işlemleri için geldiğimde ise bir dersi hiç almadığım bundan dolayı tek dersiminde iptal edileceği bildirildi. Şuanda bölüm tarafından dekanlığa tek dersimin iptali ve iki dersi tekrar almam ile ilgili yazı çıkmış. Kendi hatam olmayan bir sebepten mapdur duruma düştüm bu konuda ne yapabilirim dekanlığa dilekçe ile müracaat ettim olmadığı taktirde rektörlük ile de iletişime geçeceğim. Dava açsam sonuç ne olur ve tahminen ne kadar sürer dava süreci.
İlgileriniz için teşekkürler..