Telefonumu Medimarka genpa güvencesiyle garantiye verdim 23.08.2010 da servise giriş tarihi 25.08.2010 şikayet sebeplerim kamera kapagı hassasiyeti joistik calısmıyo tuslar paslandı gbi bişey oldu , hafıza kartı kapagı düşüyo hoparlör ler kırmızılastı (nokia n73) bilenler bilir 28.08.2010 da bana telefon acılıyo ve ulasılamıyomus aradan bir ay geçti ve bugun 27.09.2010 telefonuma lütfen bizimle irtibata geçiniz diye bir mesaj mediamarktan gittim dedikleri şey telefonunuza sıvı teması olms yapılması durumunda 65 tl servis ücreti
1-ben telefonumu suya düşürmedim sokmadım
2-sıvı teması diyelim ki olmus benim sıvı temasıyla ilgili oluşabilecek bir arıza bildirimim yok

bunu kabul etmedim genpayı aradım bana dediği şey 65 lira vermelisniz aksi takdirde telefonunuzu mediamarkta geri döndericez dedim ki telefonumumla sıvı teması olmadı bi şikayetim yok o yönde olduysada diyelim siz sıvı temasıyla ilgili işlemi yapmayın benim dediklerimi yapın dediiğim şeylerde yukarıda belirttim kullanmayalı baglı eskimeler bunları değiştirin adamın dediği şey telefonunuz su an garanti dısı ne uygulanırsa uygulansın acaba olemı sıvı temas oldugunda garanti dısımı kalıyo ve sıvı teması olmadı telefonuma servise verdiğimde bütün özellikleri calısıodu sadece telefonn kasasında olan cizilemeler tuslarında olan eskimlere yönelik bi şikyatte bulundum sıvı temasını yeni ögrendim sıvı teması oldugunda telefonda bi belirti olur ama hiç biri yoktu normalde 30 iş günü doldu adamlar telefonu mediamarkta geri gönderdi mediamarktaki sorumluya rica ettik ve geri gönderdi telefonu şimdi ben 30 iş günü ne zamandan sayıcam ( 11.10.2010 ) da telefon tekrar servise gitti ben şimdi hakem heyetine gitsem kararı ne yönde olur