merhaba benim sorunum bugün izmirin balçova semtinde otobuse bindim otobus güzergahı değişmiş şoför bağırmıs ama en arka taraf duymamış bende en arkada oturuyordum biz isyan ettik ben gittim şoförün yanına konustum falan adamla tartışmaya başladık sonra ben ne olduğunu anlamadan sivil biri benim enseme çok sert bir şekilde vurdu ben ne olduğunu hisetmeden 2 tane polis geldi bana bağırmaya başladılar ben arkaya geçerken adam bana hakaretlerde bulunup kimliğini gösterdi ben bana vuramazsın dememe rağmen polis beni itip kakmaya devam etti bir sonraki durakta aşağıya indirdi karakola gitmek üzere sonra yolda niye vuruyorsu abi dedim adam bağırmaya başladı sonra kolumu aldı kıvırdı ittirmeye başladı polis olduğu için hiç birşey yapamadım adam devam etti git dememe rağmen yanıma koşarak gelip sürekli itip kakıyordu yanında bir sivil vardı oda itiriyordu ona birşey dicekken polis karışıp bastırıyordu gene ittiriyordu bende durak görür görmez otobüs geldi bindim kçtım gittim şimdi ben polise hiç bir hakarette kötü sözde bulunmadım ( otobüsteki herkez sadece baktı ama polisi kınadılar sadece kınadılar ))
polisin ismini almadım ama 3 tane karakol var 3 ünden birinde ne yapabilirim şahitlerim var??