bende askere gitmeden önce kronik dvt+yüzeyel ven trombozu vardı.acemi birliğinde bacağımda cilt kalınlaşması ve ciltte renk değişikli başladı.usta birliğine gittiğimde viziteye çıkıp asker hastanesine sevk aldım ordaki doktora durumumu ifade ettim oda ameliyatla düzeltirim iyileşirsin dedi ve ameliyat ettikten sonra 1 ay hava değişimi vererek beni gönderdi.ameliyat sütur hattında yara açıldı hava değişiminden sonra ameliyatı yapan doktor terhis oldu diğer askeri hastanelerde ilgilenmediler yara öylece açık kaldı.hep akıntı yapıyordu nöbet tutamaz spor yapamaz raporum olmasına rağmen bana sanki hiç bir şeyim yokmuş gibi davrandılar ve herşeyi yaptırdılar aklınıza gelecek ne varsa fazla uzatmak istemiyorum ve sonoç olarak o bacakla askerliği bitirdim sivilde gitmediğim hastane kalmadı ama git gide yara etrafında dokular ölmeye başladı mosmor oldu çok acı çekiyordum ve m.s.b dava açtım maddi durumum olmadığından ayimden adli yardım talep ettim ve kabul edildi.m.s.b hukuk müşavirliğinden gelen savunmalarında m.s.b'nin sucu olmadığını birey suçu olduğu kanısındalar fakat benim girdiğim durumuda itiraz etmiyorlar bütün yazışma aşamaları bitti bu ay içerisinde hastane teşhis evraklarım üzerinde bir bilirkişi raporu çıkacak ve bende bu raporu beklemekteyim umaraım bir adeletsizlik yapılmazda hakkım olanı verirler bu konu hakkında bilgisi olan üyelerden düşünce fikirlerini almak istiyoum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim saygılar...