benim derdim , eşim bir haftadır ,yok ailesinin zorla götürdüğünü düşünüyürom, kendisi hamile 3.5 aylık ve konusduğumuzda bana cocuk saglıklı olursa geri döneceğehi, olmazsa ailesi boşanmamızı istiyorr diyor bana ,,, ben çareşiz kaldım savcılığa dilekçe verdim,
olay kısaca şudur biz eşim ailesinin rızası olmadan evlendik , eşim babası ılk başlarda aramızdakı yaş farkı diyip bize ayırmaya calıstılar , eşim 20 ben 34 yaşındayım .fakat olay iç yüzü öyle değilmiş biz yedi ay önce evlendik ve düğün yaptık eşimin ailesi katılmak istemiler , sonrasında sürekli eşimin babası çalıştığı kurumu arkasına alarak beni ve eşimi tehditler ve bir cok olay , bir tanesinde istanbuldakı evime gelip beni ve annemi darp ettiler , eşimin zorla götürmeye çalıştılar , benim gözümdeki gözlüğe kırıldı bu olay sırasında ,olay larla ilgili biz karakola gıtdık ve adli raporlarımız yani darp izleri gösterdik, adli süreç başladığı halde bizi eşimim ailesi rahat bırakmadı , en sonında eşimi beni öldürecekleri söylerek götürdüler , ben geçen hafta savcılığa dilekçe verdim , evdeyim ne arayan var ne soran , eşim beni aradı bunları söyletdiler biliyorum ama çok çaresizim. benim sormak istediğim eşimde eğer ailesine uyumda beni ıstemıyorsa eğer ne yapabılırım , tabıkıde boşanaılacak ama , bana yapılan bu olaylar yanı evımımde darp ve bır cok kez ıfadem alındı, daha doğrusu eşimin babası beni sürekli adliye dilekçe vererek iftiralar atdı hatda aileme uyusturucu çetesi diye , ben bunca olaylar yaşadım bu yaşamıda kadar olan butun bırıkımlerı harcadım düğün ve bırcok şey için bunun bir tazminat davası acılabılırmı bana yardım edermısın , lütfen