Daha önce konu başlıklarında yakın cevapları aramaya çalıştım ama bulamadım gözden kaçırdıysam özürdilerim.
Benim konum şöyle; arsamızın üzerine inşaat için ruhsat aldık bir kısmı yola terki yapıldı ve evimizin önünden geçen yolun hala 2.90 cm si arsamıza ait harita mühendisinin işareti mevcut daha da sıkıcısı büyükşehir planında gözüken yol genişliği 12 metre arsamın yola cephesi 8 metre 2009 yılı itibarıyla 96metrekareX75 tl=7200 tl yol parası ödedim ama böyle bir yol yok bulunan yol 6 metre civarı zaten 2 metresini terk ettim ve 2.90 cm de bana ait projede bu şekile göre yapıldığından balkon sokak ortasına kadar çıkıyor nerdeyse ve 2 kez belediye otbüsü çarptı balkonuma bu adaletsizlikten dolayı kahroluyorum. Sağım solum kaçak yapı dolu ve hepsi elektriği suyu normak bağlıyken ben para sıkıntımdan henüz ruhsatı alamadım şantiye suyu ve elektriği ödüyorum normale göre 3-4 kat daha pahalı.
Biraz uzun oldu ama nereden başlamalıyım ve ne yapmalıyım bu işgaliye ve ödediğim ücret için? yardımlarınızı rica ediyorum