Merhabalar ben bir radyoloji cihazları satan firmada çalışıyorum yaklaşık 3 sene önce bir devlet hastanesinin radyoloji görüntüleme hizmet alımı ihalesini aldılar ve beni buranın mesul müdürü olarak görevlendirdiler.Bu merkezin muhtelif ihtiyaçları ve Doktorlara verilmek üzere şahsi hesabıma maaş avansı şeklinde bilgi düşerek havale yapıldı düzenli olarak her ay.Bunun üzerine faturalı olan ihtiyaçların faturalarını tevdiye ile verilen pirimleride ben düzenli olarak şirket merkezine gönderdim ancak geçtiğimiz günlerde şirket muhasebesinden çağrılarak üzerimde 40.000,00 TL göründüğünü bunu en kısa sürede kapatman gerektiği söylendi gönderdiğim sadece liste olarak hazırlamış ve excel formatında listelenmiş fiş fatura ve tevdiye makbuzlarını taraflarına gönderdiğim ve bunun olamayacağını bildirdim.ve bana tehtit yoluylave zorla 40 .000 tl senet imzalattılar. Ayrıca şirketten aldığım kasa dökumuyle şahsi hesabımı karsılastırdığımda. bazı harcamaların girilmediği ve bana gönderilmiş gibi görünen bir takım meblalar olduğunu gördum. bunu hiç bir şekilde kabul edemiyeceklerini bildirdiler. Şugunlerde yapılan şirkette maaş iyileştirilmesinden ve standart maaş zammından muaf bırakıldım.
bu konuda ne yapa bılırım nasıl bir yol izliye bilirim bu iş yerinde calısmak istemıyorum tazmınatımı alarak nasıl ayrılabılırım ve bu sentlerı akıbetı konsunda bılgılendırırsenız sevınırım tşekkürler..