+ Konuyu Yanıtla
20 / 29 Sayfa İlkİlk ... 1011121314151617181920212223242526272829 SonSon
191 den 200´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

son gelismeleri aktarayim:

ilk durusmadan sonra kizim 8 gün annesinin yaninda kadin siginma evinde kalmisti bu zaman zarfinda hem kizimin avukati hemde cocuk hizmet kurumundaki görevli ben,kizim ve annesiyle ayri ayri görüsüp raporlarini mahkemeye göndereceklerdi.

daha önce yazdigim gibi kizimin avukati mahkeme günü evimize gelip önce benimle sonra ayriyeten yalniz kizimla konustu.elimdeki delillere bakti kizimla konustuktan sonra cocuk hic annesini aramiyor siz cocugu ondan sogutmussunuz dedi, bende ben isteyken annesinin rahatca saatlerce okey oynayabilmek ve erkeklerle chat yapabilmek icin kizimla ilgilenmedigini kizimin devamli akrabalarimda, disarida ve babamlarda oldugunu söyledim.

sonra kizima iyi davranmadigini herkesin ve cocugun yaninda su cocugu nereden dogurdum ölsede kurtulsam gencligimi yedi diye söyledigini, kizimi 2.5-3 yasindayken ceza olarak balkonlara kilitledigini,cisini yapmasini ögrensin diye popusunu cakmakla yakmaya calistigini kizimin daha gecenlerde bunlari hatirlayip kuzenime anlattigini, daha kötüsü bunlari marifet gibi zaten herkese söyledigini sonra izine gitmeden bir gün önce cocugun alti mantar enfeksiyonu kapmisken kizima kuzenimin yaninda,altina krem sürmeyecegim orani cürütecegim türkiyede´de baban hep yaninda olmayacak orada kafani ezecegim dedigini cocugun bu nedenle annesini sevmedigini anlatmaya calistim...

siginma evine avukat bile olsa giremedigi icin sonra bir yerde bulusup yine kizimla ve annesiyle görüsmüs hatta kizima annende kalmak istermisin diye sormus kizimda aglamis ben babami istiyorum orda kalacagim demis.sonra tel. bana kizim hakkinda sorular sordu ayni sorulari anneyede sorup bir degerlendirme yapiyormus.

kizimin avukatindan sonra görevli bayanda evimize geldi cocugun esyalarini oyuncaklarini odasini falan inceledi, 2 gün öncede ayni sekilde kadin siginma evinde kizimla ve annesiyle görüsmüs bana kiziniz devamli annesinin kucaginda sarilip öpüsüp durdular bu demek oluyorki siz cocugunuzu annesine karsi kiskirtmamizsiniz dedi, bende annesinin fotolari hala albümlerde duruyor bir tanesini bile yirtmadik bilgisayardanda silmedik dedim,kisisel giyim esyalarini ve ceyizinide cuvallara ve kartonlara koyduk vermeye mecbursak veririz yoksa yardim amacli eski elbise atilan containerlere atacagiz dedim.

bayan görevli annesine sormus iki aydir nicin hic kizinizi aramadiniz demis oda aradim ama bütün ev ve cep telefonlarinin numaralarini degistirmisler ulasamadim demis, görüyormusunuz sizede hemen yalan söylemis dedim.bizim tel. 10-15 senedir hep ayni nr. dedim.eger akilli olsaydi bana bir sms yazardi simdi tel. edecegim kizimi tel. ver derdi yada e-mail atardi su saatte kizimla msn´den webcamla görüsmek istiyorum derdi sonucta tanimadigi adamla cam. görüstü herseyi iyi biliyor dedim...

Cocuk hizmet kurumundaki bayanla yaptigimiz anlasmaya göre gecen hafta sonu kizim yine annesinde kaldi hatta onun avukati rica etti arabasi yok sen yine benim büroma cocugu teslim edermisin diye onuda kabul ettim ve pazartesi sabahi kendi imkanlariyla ana okuluna kizimi birakti.ve bundan sonra her ikinci hafta sonu kizim onun yaninda kalacak..

görevli bayanin söyledigine göre güya o benden korkuyormus benimle yalniz kalmak istemiyormus bende dedimki asil ben onunla asla yalniz kalmak istemem söyledigi yalanlari attigi iftiralara baksaniza biz yalniz kalinca ne bileyim bana küfür etti, yaralamaya, dövmeye, öldürmeye kalkisti diye yalan söyler dedim.onun icin bayanin tavsiyesine göre cumalari öglen ana okulundan alip pazartesi sabahlari tekrar oraya geri birakacak..

carsilari tren ve otubüslerle dolasmasini cok iyi ögrenmis bi zahmet kizi icin fedakarlik yapipta kendisi alsin ve geri biraksin bu kadar davadan yalandan iftiradan ihanetten sonra onun icin iyilik yapip her seferinde 25 km ilerideki sehire gidip gelmeye degmez....

zaten yaninda kaldigi sürede kizimi bana karsi doldurmus, kötülemis arkamdan küfürler etmis birde benim cok param var sana istedigini alirim demis haa birde su beni öldürmek isteyen 18 yasindaki kardesine güya siginma evinden birisini bulmus onunla evlendirip almanya´ya getirecekmis...

bugün avukatim mail atmis iki tarafinda raporlarini hakim incelemis kizimin avukati cocugun benim yanimda yasamasi ama velayetin anne ve babada kalmasi yönünde rapor yazmis, cocuk hizmet kurumundaki görevli bayan kizimin bende kalmasi ama bana ve annesine ayri ayri cocugu yetistirme becerisine sahip olup olmama konusunda test yapilmasini önermis..

yani su durumda iki tarafta kizimin bende kalmasi ve annesinin her ikinci hafta sonu kizimi alabilecegi yönünde rapor hazirlamislar normalinde hakimde onlara uyup kararini benim lehime kullanmasi gerekli diye düsünüyorum....

mahkeme son karari veresiye hala icimde süphe var insallah sonunda kizim benim yanimda büyüyecek...

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

İnşallah gönlünüze göre sonuçlanır.

İletiler
    66
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Satın Mutsuz;
    Adalet nasılda yerini buluyor. Sabır ve mantığınızla istediğiniz noktaya ulaşıyorsunuz Allahın izniyle. Umarım mahkemeden de istediğiniz şekilde bir karar çıkar.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Siz doğru bildiğinizden vazgeçmeyin. Sosyal hizmetler uzmanları kızınızın sizde kalması yönünde rapor vermişler işte. Hakimin kararından sonra sıra Türkiye'deki davanıza sahip çıkmak olsun.

Ayrıca kafama birşey takıldı. Siz eşinizin Almancasının kızınızdan çok çok kötü olduğunu yazmıştınız. Eşiniz nasıl oluyor da sosyal hizmetler uzmanları ile konuşabiliyor? Sosyal hizmetler uzmanları türkçe mi biliyor yoksa?
    Konu denizblk tarafından (28-07-2010 Saat 15:05:53 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Siz doğru bildiğinizden vazgeçmeyin. Sosyal hizmetler uzmanları kızınızın sizde kalması yönünde rapor vermişler işte. Hakimin kararından sonra sıra Türkiye'deki davanıza sahip çıkmak olsun.

Ayrıca kafama birşey takıldı. Siz eşinizin Almancasının kızınızdan çok çok kötü olduğunu yazmıştınız. Eşiniz nasıl oluyor da sosyal hizmetler uzmanları ile konuşabiliyor? Sosyal hizmetler uzmanları türkçe mi biliyor yoksa?
    Kadin Siginma Evinde kalan arkadasi(kendisi yasinda,ayni yasta onunda kizi var onunla her tarafi dolasiyorlar ikiside tam ayni kafadan) konusulanlari tercüme etmis olmali.Zaten Mahkemeyede Almancadan Türkceye tercüme eden bir Tercüman gelmisti esimin Almancasi olmadigi icin...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Kadin Siginma Evinde kalan arkadasi(kendisi yasinda,ayni yasta onunda kizi var onunla her tarafi dolasiyorlar ikiside tam ayni kafadan) konusulanlari tercüme etmis olmali.Zaten Mahkemeyede Almancadan Türkceye tercüme eden bir Tercüman gelmisti esimin Almancasi olmadigi icin...
    İyi hoş da, Alman sosyal hizmetler kızınızın menfaatini düşünürken, Almanca bilmeyen bir anneye Almanya'da çocuğa annelik yapabileceğine hakim nasıl kanaat etsin ki? Bilmem anlatabildim mi?

Ben o anlamda sormuştum yukarıdaki sorumu.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    İyi hoş da, Alman sosyal hizmetler kızınızın menfaatini düşünürken, Almanca bilmeyen bir anneye Almanya'da çocuğa annelik yapabileceğine hakim nasıl kanaat etsin ki? Bilmem anlatabildim mi?

Ben o anlamda sormuştum yukarıdaki sorumu.
    Tabiiki insallah bu konuda benim icin bir avantaj olacak, mesela ana okulu müdürüde kizim hakkinda ufak bir rapor yazdi orada kizimin hic annesini aramadigini hatta ilk geldigi zaman bir defa tel. etmisti o konusmadan sonra bile hic bir sey olmamis gibi grubuna gidip oyun oynamaya devam ettigini, annesi Almanca bilmedigi icin Ögretmenlerle hic bir zaman bir diyalogu olmadigini hatta her zaman kizimin ona söylenenleri tercüme ettigini raporunda belirtmisti...

sonucta cocuk seneye okula gidecek onun derslerinde yardim edecek birisi olmasi lazim evde veya ne bileyim doktora götürülmesi lazim,
    zaten sosyal görevli bayan evimde konusurken o konuya deginmisti benim ögrendigim meslegi sordu tahsil durumumu not aldi onun ilkokuldan ciktigini buraya geleli 7 sene nikahi yapali sekiz sene oldugu halde ona o kadar kitap ve cd aldigim halde kurslara gönderdigim halde hic bir zaman Almanca ögrenmek icin caba harcamadigini not aldi zaten siginma evinde farkina varmis en kolay sorulari bile anlayamadi cevap veremedi demisti....Almanca ögrenmekte hic istekli degildi ama kendi kendine msn ögrendi o yetmedi chat sayfalarinda okey sayfalarinda erkeklerle rezalet seyler yazmakta cok marifetliydi......

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bugün Türkiyedeki Avukatimla konustum bizim dava,10 haziranda baska ilcede acilan davaya gelmedikleri icin ve karsi tarafin istegi üzerine,kendi ilcemizde baslayacakti son görüsmemizde Avukatim Agustos resmi tatil oldugu icin en erken Eylüle randevu alabilirim demisti ama onlar temyize gitmis ve dosya Ankaraya Yargitaya gitmis oradan gelince randevu alacagim dedi....
    konuyu tam olarak anlayamadim daha dava baslamadan karar cikmadan nasil temyize basvurabiliyorlar acaba....
    ancak davayi uzatmak icin ellerinden geleni yapiyorlar az kaldi Allahin izniyle burada kizimi bana verecekler oradada zaten gizli görüntüler yetecek,iki taraftanda elleri bos dönecekler insallah...

Nerede
    adana
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatiyor delillerim yeterli mi?

slmlar; 12/07/2010 tarihindeevimin banyosundaki kirli sepetinde bir telefon buldum baktım 1 cvpsz arama ve bir numara. eşim de şaşkın şaşkın yüzüme bakıyor telefonu kendisine verdim ve ne yapacağımı düşündüm evet öldürmek istiyordum ama 17 haftalık da hamile, yapamadım. oturdum neden diye sordum hep yalanlar söyledi hep inkar etti. arayan numaranın kime ait olduğunu biliyorum. bir arkadaşım adamla konuştu, evet görüştüklerini itiraf etti.
    ben de tazminat talep ederek dava açtım. mahkeme de bu şahsın tanıklığı kabul edilir mi? çünkü şahıs gelip herşeyi söyleyeceğini söyledi.
    teşekkürler

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatiyor delillerim yeterli mi?

Alıntı clever flint rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    slmlar; 12/07/2010 tarihindeevimin banyosundaki kirli sepetinde bir telefon buldum baktım 1 cvpsz arama ve bir numara. eşim de şaşkın şaşkın yüzüme bakıyor telefonu kendisine verdim ve ne yapacağımı düşündüm evet öldürmek istiyordum ama 17 haftalık da hamile, yapamadım. oturdum neden diye sordum hep yalanlar söyledi hep inkar etti. arayan numaranın kime ait olduğunu biliyorum. bir arkadaşım adamla konuştu, evet görüştüklerini itiraf etti.
    ben de tazminat talep ederek dava açtım. mahkeme de bu şahsın tanıklığı kabul edilir mi? çünkü şahıs gelip herşeyi söyleyeceğini söyledi.
    teşekkürler
    Geçmiş olsun.
    Elde ettiğiniz delil ve varsa eşinizin itirafıve 3 ncü şahsızn tanıklığı boşanmanız için yeterli olacaktır. Ancak 3 ncü şahsın gerçekleri söyleyip söylemeyeceği konusunda çok emin olmayın. Ancak telefon numaraları, mesajları, arama kayıtları gibi bilgileri ilgili GSM operatöründen getirtebilirseniz daha avantajlı olacaksınız.
    Tabii şahıs itiraf ederse size çok fayda sağlaaycaktır. şahsın itirafından sonra boşanmanız kesinleşince şahısa tazminat davasıda açabilirsiniz.
    Geçmiş olsun

+ Konuyu Yanıtla
20 / 29 Sayfa İlkİlk ... 1011121314151617181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum