Yeni bir üyeniz olarak forumda aramama rağmen bulamadığım belkide bulmayı beceremediğim sorularım var.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
1- Yönetici kendisine ait olan köpek için apartamanın bahçesinde kulübe yapmış olup giriş çıkışlarda o bölgedeki çimlerede zarar vermiştir.
2-Yönetici seçildiğinden bu yana birkaç defa söylememe rağmen kimlik bilgilerini apartmanda görünür bir yere asmamaktadır.Ve katmalikleri ile yüzyüze gelmemektedir
3-yaşamakta olduğum apartman 4 blok 1 ada oluşturulacak şekilde toplamdada adalardan oluşan bir sitedir.Ancak sitede bir üst site yönetimi yoktur.sadece her blokta yönetici ve 4 yöneticinin oluşturduğu bir ortak yönetim vardır.Bu sene burası toplu konut sayılıyor seçimi 2 senedebir yapacağız diyerek yöneticiliğini devam ettirmektedir..Kat malikleri kurulu ile hiç toplantı yapmamaktadır.Sadece yöneticiler toplantısı yapılmaktadır.Katmalikleri kurulu kimler olur açıklamamaktadır.
4-Adamızda 6 eleman çalışmaktadır ve bunların sigorta bildirgeleri hiç asılmıyor .Aslında hiç bir şekilde kim aidat ödüyor kim ödemiyor hiç birşey bilmiyoruz.İstediğim zamanlarda da laf kalabalığına getirip geçiştirmiş yada uğraşmaktan vazgeçirmiştir.
Ancak artık bütün bunlar beni rahatsız etmektedir.Ve neyapcağımı nereden başlayacağımı bilemiyorum.Yol gösterirseniz sevinirim.Buarada evsahibi babamdır,Noterden vekalet alırsam işlem yapabilirmiyim.
Teşekkürler.