Merhaba, cinsel taciz suçlamasıyla yargılanmaktayım, yardımcı olursanız sevinirim..Burada yazacaklarımın çoğu ifademde yer almamaktadır eğer ifademde bunlara yer verirsem bir faydası olurmu...Derdimi anlatabilmem için yazı oldukça uzun olacak kusura bakmayın......
.Ben1978 doğumluyum Babam 1985 yılında annemden boşandı ve 1987 yılında 1 erkek çocuğu olan başka bir kadınla evlendi...Üvey annem,beni istemediği için geldiği andan itibaren bana şiddet hakaret ve küçük düşürme dışlama gibi kötü muamelelerde bulundu ve babamın bundan haberi olmuyordu.tabii bu arada babamla üvey annemin biri erkek ikisi kız üç cocuğu daha oldu.. 1992 yılının başında ben daha fazla dayanamayıp evden kaçtım ve bir süre sonra başka bir ilde olan annemin yanına gittim, annem de evli bir adamla nikahsız olarak dost hayatı yaşıyordu, ve onların yanında 1,5 yıl kadar kaldıktan sonra tekrar öz babamın yanına gittim.. üvey annem beni görür görmez " neden geldin seni istemiyorum, annenin yanına git babanda istemiyor seni" desede ben babamın işten gelmesini bekledim ve babam gelince de o evde kalmaya devam ettim.. fakat yine geldiğim günden itibaren üvey annem fiziksel şiddet olmasada babamın olmadığı zamanlarda sürekli hakaret ediyor küfür ediyor ve evden gitmemi istiyordu, bende ona artık karşı çıkıyordum ve her seferinde ben seni buradan göndermesini bilirim diyordu..Ve 1995 yılında odada banyo yapmak için hazırlandığım sırada üvey annem odaya girdi( çok fakir bir aileydik ve ev dört oda bir antre salon gibi ara bölmeden ibaretti, bu odalardan birinde rahmetli amcam diğerin de de rahmetli babannem oturmakta kalan iki oda da ise biz yedi kişililik aile kalmaktaydık ve banyomuz yok odanın ortasında leğende banyo yapıyorduk) o sırada ben çıplak uygunsuz bir haldeydim ve o "pislik,sapık, allah senin belanı versin sapıksın sen defolgitseni babana söyleyecemv.s." diyerek bağırmaya başladı ve ben korkup giyinip evden kaçtım..ne bileyim ben de o zaman kendimi suçlu hissetmiştim..3-4 gün sokakta yaşadıktan sonra o eve geri dönmemeye karar verdim ve tekrar öz annemin yanına gittim ve 1997 yılının başına kadar orada kaldım ve orada annemin dostuyla anlaşamadığımız için tekrar oradan ayrılıp eski yere geri döndüm fakat orada öğrendim ki üvey annem ben gittikten sonra tüm mahalleye ve akrabalara benim ona saldırdığımı.. ve 1991 doğumlu küçük kız kardeşimede cinsel tacizde bulunduğumu anlatmış..tabii ona pek kimse inanmamıştı çünkü o baba tarafımdaki bir çok kişiye iftira atmış dedikodu çıkartmı ve hatta amcamlar ve babanemler o kadından bıkıp o evden ayrılmışlardı..ben mecburiyetten tekrar o evde kaldım askere gittim geldim 2004 yılına kadar onlarla birlikte yaşadım tabii bu arada o evden 3 oda 1 salon banyolu tuvaletli bir eve taşındık ve evde benden başka kimse doğru düzgün çalışmaz evin hemen hemen bütün maddi yükünü ben çekerdim .. 2004 yılında onların yanından ayrılmamın sebebi ise, üvey erkek kardeşim ile aynı odada yatıyorduk yani bir nevi kendime ait bir yatak odam vardı ve o odada yazın şortla yatardım o zamanlar alkol kullanıyordum ve alkollü olduğum bir gece şortumuda çıkartıp öyle uyumuşum tabii üvey erkek kardeşim o gece eve gelmeyeceği için odada yanlızdım ve sabah erken saatte odamın kapısının önünde üvey ennemin ve kız kardeşlerimin sesine uyandım, üvey annem kızlarına odaya bakmaları için zorluyor ve" bakın bensi diyordum pislik bu abiniz sapık çırıl çıplak yatmış bakın" diyerek beni o halde göstermeye çalışıyordu tabii ben bu arada giyindim toparlandım.. Ve bu olaydan bir kaç gün sonra bana kimse herhangi bir şey söylemeden evden ayrıldım..Yalova`da şu anda biri 38 yaşında ve 6 yaşında bir erkek çocuğu olan diğeri 35 yaşında 18 yaşında kız çocuğu olan ikiside dul teyzemin kızlarının yanına gittim... 2007 yılında evlendim ve evlenene kadar onların yanında kaldım.. tabii bu arada ben babamın evine üç ayda dört ayda bir giderdim yarım saat kadar durup çıkardım..evlenince eşimle birlikte babamlara sık sık gitmeye başladık..ve 2008 yılında babamların evinde çalışan olmadığı için ev sahibine borçlarından dolayı ev sahipleri onlarıeşyalarını vermeden sokağa attı, tabii bizde eşimle birlikte onları evimize aldık.. fakat bizim evde de fazla yer olmadığı için 2 kız kardeş başka bir ildeki teyzelerinin yanına üvey erkek kardeşse bir arkadaşının yanına gitti, bizim evde üvey annem öz babam ve 20 yaşında erkek kardeşim ile birlikte kalmaya başladık..eşimle o sırada resmi nikahım yoktu.. ve üvey annemle erkek kardeşim eşime baskı yapmaya hatta onu evden kovmaya bile kalktılar hatta üvey annem bana "nasıl olsa nikahın yok gönder şunu gitsin" gibi laflar ediyordu tabii ben onları evden kovdum..Ben onalrı evden kovduktan 2 gün sonra erkek kardeşim eşimin telefonuna" siz pisliksiniz, o şerefsiz annesine ve kız kardeşine sarkıntılık etmiş biri sen de pisliksin birbirinizi bulmuşsunuz işte" şekline mesajlar yazmış, tabii ben bunları buldumj 1 odalı bir yer tutmuşlar evlerine girmeye çalıştım, tabii gidiş amacım iyi niyetli değildi fakat içeri giremedim.. bunlar polis çağırdılar ve babamı aradılar. babamda polislerde geldi ve karakolluk olduk..Beni haneye tecavüzden şikayet ettiler fakat ben eve girmemiş olduğum için her hangi birşey olamayacağını şikayetin bir anlamı olmadığını söylediler ve babamın da araya girmesiye şikayetten vaz geçtiler..O sırada başka şehirde teyzesinin yanında olan kız kardeşler geldiğin de küçük olanına" abin geldi sana hakaret etti küfür etti onu yakalarsam gebertecem öldürecem dedi" gibi laflar etmişler ve o da karakola gidip. abim beni küçüklüğümden beri taciz ediyordu orama burama elleyip okşuyordu" diyerek benden şikayetçi olmuş eşimden de mesajla hakaret etti diyerek şikayetçi olmuş.. bizi eşimle karakola çağırdılar ve bu konuda ifademizi aldılar. ifademde onların evlerinden kovulup bizim eve yerleştikten sonra olan olayları anlattım, eşim de gördüğükadarıyla benden şikayetçi olan kardeşimle aramdaki diyaloğu ve samimiyeti anlattı.. biz onlara misafirliğe gittiğimizde o kız kardeşim gelir hep benimle konuşur sohbet eder dertleşirdi ve eşimin tabiri ile bir insan kendisini taciz eden biri ile bu kadar yakın bu kadar samimi olmaz,ben olsam veya hangi bayan olursa olsun kendisini taciz eden kişinin yanına gitmeyi bırakın o ortamda bile bulunmam, o ise eşimin yanından hiç ayrılmıyordu, diye ifade verdi..Ayrıca bu ev çok problemli bir ev o kız kardeş 3 kere evden kaçtı evde kendisine karışıldığında kim olursa olsun küfür eder hakaret eder ve evden kaçmakla tehdit eden biri gece saat 10 da evinin önünden arabayla alınan biri ve kimse karışmıyor hatta annesi balkondan bakıp" arabada güzelmiş ama"diyen biri ve kızı yaşı 16-17.. ve kendisine küçüklüğünden beri evlendiğim güne kadar onu taciz ettiğimi iddia eden bu kız kardeş hem her zaman benimle çok yakındı sohbet ederdi dertleşirdi şahitler var, hemde ben onların yanında yaşamadığım 2005 yılında beni gördüğü zaman kendisini götürmemi benim kaldığım yere gelip kaldığım kişilerle tanışmak istediğini söylerdi ve bende götürüp bir akşam onu misafir ettim sonra tekrar evine götürdüm, o zaman yanında kaldığım kişiler bile bu olayı duyduğun da madem sen öyle biriydin buraya nasıl geliyor seninle gayet samimi ve iyi geçiniyordu, diyorlar.. Evet ben her hangi bir tacizde bulunmadım her hangi bir yanlış yapmadım ve beni tanıyanlar aramızdaki diyaloğu bilenler de böyle bir olaya ihtimal vermiyorlar..Fakat hakkımda dava açılmış ve benim yokluğum da 4 celse görülmüş hakkımda yakalama emri çıkartılmış..Haberim yoktu! karakola yeşil kart için gittiğim de beni alıp adliyeye götürdüler..Ve hakim kimliğime bakıp " ulan ben bu polislerin yernde olsam seni kelepçeyle getirirdim bu halde olmazdın, şanslısın polisler sana iyi davranmış" dedi....tekrar ifademi aldı ve seni şimdi serbest bırakıyorum yarın eşini de al gel o nunda ifadesi alınacak, dedi ve evime gittim ertesi gün eşime birlikte geldik ve hakim eşiminde ifadesini aldı ve eşime " benim için bu olaylarda delil varmış yokmuş fark etmez, bir bayan şuradan geçen birini beni taciz etti diye şikayet etse o adam bana göre sehpalık o adamın işi biter " şeklinde ön yargı ve taraflı konuştu.. Bende hakimin bu konuşmasından sonra baro dan avukat istedim ve sanık olduğum için mahkememden bunu isteyebileceğimi söylediler, biz dilekçemizi yazıp hakime götürdük ve hakim dilekçeyi imzalarken "kaybederseniz tüm masrafları siz ödüyorsunuz, eğer ödeyemeyecekseniz boşuna avukat tutmayın bence" dedi..şu anda serbestim fakat 08 şubat 2010 da mahkemem var , benim durumum ne olur, ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.. Saygılarımla