merhabalar ,
Korsan ürünler ile ilgili olarak her türlü işlemleri yapılmasını sağlıyorum ama sonuçsuz kalıyor . Yetkili tarafından önemsenmiyor .

Korsan ürün satılan yerleri , nerde olduğunu , nerelerde saklandığını ve kimler tarafından yapıldığını , her seferinde niye yakalanmadıklarını vb. bütün bilgileri edinmelerine kolaylık sağlıyoruz ama dosya işleme alınmıyor mu yoksa ihbarlar şikayetler önemsenmiyor mu? bunu bir türlü anlayamadık .

Yayınevlerinin avukatları sözde o yerleri bir müşteri gibi gezip araştırıyorlarmış. emniyet her defasında baskın yapıyor 10.000 den fazla ürün el konuyor ama nedense her seferinde şahıslar yakalanmıyor . yayınevlerine bilgi verdik , kültür bakanlığına ve kültür bakanlığının teftiş kuruluna bilgileri sunduk ama bir gelişme göremedik .

emniyete gidip şikayetçi olup ifade metni doldurmak dışında kendim dosya hazırlayıp sunmam yeterli olabilir mi?(birebir gidip şikayetçi olmak ve ifade vermekten biraz korkuyorum . ) bunun başka yolu yok mu? bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz .

saygılar ...
Selman Güleç
konya