+ Konuyu Yanıtla
1 / 12 Sayfa 1234567891011 ... SonSon
1 den 10´e kadar toplam 111 ileti bulundu.
    Nerede
    hatay
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Exclamation Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim

merhaba
    3 yıldır evliyim ve bundan 6 ay öncesine kadar mükemmel bir eşim ve mükemmel bir evliliğim vardı.
    6 ay önce eşm yavaş yavaş değişmeye başladı, Ne olduğunu anlamya çalıştım konuştum, ekonomik sorunlara bağladım.
    Depresyona girdi belki dedim, konuşmaya anlamaya çalıştım ama nafile, kouşmaya çalıştığım her sohpet kavgaya dönüştü ve artık boşanmak istediğini telafuz etmeye başladı.
    Deliler gibi neden bu kadar değiştiğini merak ediyordum. En son 3 hafta önce evdeki bilgisayara keylogger programı yükledim ve şehir dışına çıktım.

(keylogger kişi pc başında neler yapıyorsa ekranın fotosunu çekiyor ve bastığı her tuşu mail olarak kuran kişinin hesabına yollayan bir program)

Bu arada eşim beni boşanmaya ikna etmek için türlü yalanlar söylüyor ve sürekli bana bir şeyler hediye ediyoru.(laptop, giyim, kuşam, cep tlf, teknolojik diğer aletler) keyden sonra ben çok fazla bilgi sahibi oldum...
    üstelik kadında evliydi ve daha 7-8 ay önce evlenmişti. İkisi de boşanıp evlenmeyi planlıyorlarmış.
    Benim şehir dışında olduğum sırada bi gece kadın bize gelmiş ve cam açıp onu annesine tanıştırmış yazışmışlar falan hepsini keyden öğrendim ve daha bir sürü iğrençlkler...
    bizde olduğunda eşimin pijamalrını giymiş üzerine vs. Şehir dışından dönünce daha fazla uzatamadım ve patladım artık gözümün içine baka baka yalan söylemsini hazmedemez oldum!
    eşim öğretmen ve elimdeki belgelerle idari soruşturma başlatabiliyorum. ancak bu belgeleri hukuki olarak kullanabiliyormuyum bilmiyorum...
    eldeki belgelerde eşimin sinsi bir plan içinde olduğu nafaka tazminat vs gibi birşey vermek istemediği ve çok sevdiği arabasını bana kaptırmak istemediği için çok güzel oynadığını yazmış etrafa ailesine...
    şimdi sizden ricam ben ne yapmalıyım?
    benmi dava açmalıyım?
    deliller işe yararmı? ne talep edebilirim?
    ben evlenince farklı bir şehre yerleştiğim için iş düzenim olmadı ve çalışmadım hiç, çoçuğumuz yok!
    nafaka, tazminat, araba ne alabilirim ondan?
    ancak birikmiş bir paramız yok! ben evlenirken 20 bin liraya yakın bir meblağı peyder pey ona vermiştim, ama kanıtlamsı zor olur! kimi elden kimi hesaba,
    yardımcı olursanız sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim

Hukuki NET Güncel Haber

Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim konulu yargıtay kararı ara
    Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    İstanbul, Türkiye.
    İletiler
    3.492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim...

elınızdekı verılerle derhal bır avukata basvurun. Araba ev gıbı seylere tedbır koydurun. Ve guzel bır tazmınat ısteyın.

Yargıtayın son karralarında aldattıgı kişiye bile dava acabılcegınızi soyleyebilirm.Duygusallaşmadan konuya eğilin.
    Sadece ben. Kalbimi duyuyor ve insanları tanıyorum. Gördüklerimden hiçbiri gibi yaratılmamışım; yaşayanlardan hiçbiri gibi yaratılmış olmadığıma inanmak cüretini gösteriyorum. Öteki insanlardan daha iyi değilsem bile, hiç olmazsa başkayım. J.J.Rousseau

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı cerez00 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    merhaba
    3 yıldır evliyim ve bundan 6 ay öncesine kadar mükemmel bir eşim ve mükemmel bir evliliğim vardı.
    6 ay önce eşm yavaş yavaş değişmeye başladı, Ne olduğunu anlamya çalıştım konuştum, ekonomik sorunlara bağladım.
    Depresyona girdi belki dedim, konuşmaya anlamaya çalıştım ama nafile, kouşmaya çalıştığım her sohpet kavgaya dönüştü ve artık boşanmak istediğini telafuz etmeye başladı.
    Deliler gibi neden bu kadar değiştiğini merak ediyordum. En son 3 hafta önce evdeki bilgisayara keylogger programı yükledim ve şehir dışına çıktım.

(keylogger kişi pc başında neler yapıyorsa ekranın fotosunu çekiyor ve bastığı her tuşu mail olarak kuran kişinin hesabına yollayan bir program)

Bu arada eşim beni boşanmaya ikna etmek için türlü yalanlar söylüyor ve sürekli bana bir şeyler hediye ediyoru.(laptop, giyim, kuşam, cep tlf, teknolojik diğer aletler) keyden sonra ben çok fazla bilgi sahibi oldum...
    üstelik kadında evliydi ve daha 7-8 ay önce evlenmişti. İkisi de boşanıp evlenmeyi planlıyorlarmış.
    Benim şehir dışında olduğum sırada bi gece kadın bize gelmiş ve cam açıp onu annesine tanıştırmış yazışmışlar falan hepsini keyden öğrendim ve daha bir sürü iğrençlkler...
    bizde olduğunda eşimin pijamalrını giymiş üzerine vs. Şehir dışından dönünce daha fazla uzatamadım ve patladım artık gözümün içine baka baka yalan söylemsini hazmedemez oldum!
    eşim öğretmen ve elimdeki belgelerle idari soruşturma başlatabiliyorum. ancak bu belgeleri hukuki olarak kullanabiliyormuyum bilmiyorum...
    eldeki belgelerde eşimin sinsi bir plan içinde olduğu nafaka tazminat vs gibi birşey vermek istemediği ve çok sevdiği arabasını bana kaptırmak istemediği için çok güzel oynadığını yazmış etrafa ailesine...
    şimdi sizden ricam ben ne yapmalıyım?
    benmi dava açmalıyım?
    deliller işe yararmı? ne talep edebilirim?
    ben evlenince farklı bir şehre yerleştiğim için iş düzenim olmadı ve çalışmadım hiç, çoçuğumuz yok!
    nafaka, tazminat, araba ne alabilirim ondan?
    ancak birikmiş bir paramız yok! ben evlenirken 20 bin liraya yakın bir meblağı peyder pey ona vermiştim, ama kanıtlamsı zor olur! kimi elden kimi hesaba,
    yardımcı olursanız sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim

Geçmiş olsun.
    Durumunuz benim durumuma çok benzerlik gösteriyor. Size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
    Vakit kaybetmeden bir avukat arkadaşla irtibata geçin. Elinizde bulunan her türlü bilgi delil niteliğindedir. Hepsini mahkemede kullanabilirsiniz. Korkmayın.
    Keylogger programının raporlama sayfalarını hem diijtal oarak (yani cd ortamında) hem print edin. Dava dosyanızda bulunsun.
    Eşinizin ve karşı tarafın e-mail adrseleri ile msn adresleri muhtemelen keylogger ile ele geçmiştir. Bu adresler arasındaki trafiği ve son bağlantılarında kullandıkları IP adreslerini MSN Türkiye bürosundan sitetin. (adres gerekirse ben veririm size)
    Eşinizin ve karşı tarafın GSM telefon hatlarının şüphelenmeye başladığınız tarihten başlamak üzere geriye dönük olarak trafik bilgilerini ilgili GSM operatöründen isteeyin. (TİB den değil İlgili GSM operatöründen)
    İddialarınızı ispatlayabilecğeinizi düşünerek oldukça yüklü miktarda maddi ve manevi tazminatlar ile büyük miktarda nafaka talep edin.
    Karşı tarafı yani diğer kadını tanığınız olarak yazdırın. çekinmeyin 2-3 cambaz soru ile hakim eşinizle arasında ne olduğunu öğrenecektir. Bu tanıklıkla aynı zamanda daha sonra 3 ncü kişiye tazminat davası açabileceğiiz delilleri de tescil etmiş olacaksınız.
    Sayın Duygu Tekay'ın dediği gibi ev ve araç üzerine tedbir koydurabilirsiniz.
    Boşanma davanız bittikten sonra yani karar onandıktan sonra elinizdeki bilgilerle idari soruşturma açılmasınıda sağlayabilirsiniz. Yasal olarak buna da hakkınız var.
    Gelişmelere göre hareket edeceksiniz. Avukatınızdan; dosyaya her an yeni delil koyabileceğinizi, bu nedenle "karşı tarafın delil ve tanıkları karşısında yeni delil ve tanık sunma hakkımızı saklı tutuyoruz" ibaresini dilekçenizde mutlaka bulundurmasını isteyiniz.
    Karşı tarafa yani 3 ncü şahısa boşanma davanız bittikten sonra Borçlar Kanunu 41/2 maddesi gereği Haksız Fiil nedeni ile tazminat davası açabilrisiniz. Bu konuda örnek argıtay kararı da gönderirim size.

Şimdilik bu kadar.. yeniden geçmiş olsun..
    Konu Abdullah Yaman tarafından (01-12-2009 Saat 21:50:27 ) de değiştirilmiştir.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

İletiler
    492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

O delillerin hepsini kullanabilirsiniz içiniz rahat olsun hatta şimdiden eşinizin ruhuna fatiha okuyup helvasını dağıtabilirsiniz..

Maddi-manevi tazminat, nafaka, malların yarısını istemeyi ve diğer kişiyede dava açabileceğinizi ayrıca diğer kişiyi tanık gösterebileceğinizi, diğer kişinin eşinide haberdar edebileceğinizi ve bütün bunları duygusal davranmadan iyi bir avukattan yardım alarak yapabileceğinizi unutmayın derim. Size acımayana sizde acımayın.

Kolay gelsin.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı swan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    O delillerin hepsini kullanabilirsiniz içiniz rahat olsun hatta şimdiden eşinizin ruhuna fatiha okuyup helvasını dağıtabilirsiniz..

Maddi-manevi tazminat, nafaka, malların yarısını istemeyi ve diğer kişiyede dava açabileceğinizi ayrıca diğer kişiyi tanık gösterebileceğinizi, diğer kişinin eşinide haberdar edebileceğinizi ve bütün bunları duygusal davranmadan iyi bir avukattan yardım alarak yapabileceğinizi unutmayın derim. Size acımayana sizde acımayın.

Kolay gelsin.
    Sayın swan'a katılıyorum. Korkmayın. hatta çevrenizde (avukatınızda dahil olmak üzere) yaptığınız delil toplama yönteminin yasadışı olduğu zehirli ağacın elması olduğu, geçerliliği olmadığı, hakkınızda dava açılabileceği, mahkum olacağınız gibi korku dolu sözcükler de sarfedebilirler. Hiç birisinden korkmayın. Yargıtayın bu konuda çok sağlam örnek teşkil edecek içtihatları var. Onlardan da bulur göndeririz size..
    Bakın neye dayanarak yaptınız bunları size örnek bir yazı.. Avukatınızada verirsiniz. Lazım olur. Kitabe gibidir.. Duvara asılası gerekçeler..

Fiilen ispatlanmadığı sürece bu olguların yaşananların açık yüreklilikle itiraf edilmeyeceğini de takdir edersiniz.

Bu koşullarda kusursuz ve mağdur olan taraf olarak aldatılan eşe bunu ispat etme yükümlülüğü doğmazmı ?

Bu durumda aldatılan eşe sadakatsizliği ispatlayacak bundan başkaca yol kalmışmıdır..

( Evli )bir kişinin özel hayatını ilgilendiren fotoğraf, mektup, görüntü ve ses kayıtları eğer boşanma sebebi sayılacak ve bunu ispat edecek unsurlar taşıyor ise ; artık bunların elde edilmesi yöntemindeki usulsüzlüğü ileri sürmek hakkın kötüye kullanılması olmaz mı ?

Evli insanların kendi aralarındaki hele birde çocuklar varsa onlar için özel hayatın korunmasına ve devamına yönelik de özel bir gizliliğin, özenin , sadakat yükümlülüğünün olması ve muhafazası taraflardan beklenilmemeli mi ?

Evliliğin kendine özgü özeli, tarafların özelinden daha korunmaya muhtaç değilmidir? bu nedenle evliliğin özelinin korunması gerçeği taraflara özel yükümlülükler getirmez mi ?

Evliliği sona erdirmeyi gerektiren , boşanma nedeni sayılabilecek gerekçeler varken bu yazışmaların ve sesin sahibi kişinin haberleşme özgürlüğünün ihlalinden özel hayatına müdahaleden bahsetmesi yanlış değilmidir?

aldatan eşin haberleşme özgürlüğü ve mahremiyeti ile özel hayatına müdahale edilmesinin yanlışlığı adına alınacak bir kararın, aldatılan eşin, çocukların ve evlilik müessesesinin haklarını - özelini de zedeleyeceği aşikar değilmidir ?

aldatan eşin sadakatsizliğini aleni olarak ortaya koyan delillerin, elde ediliş şekli nedeni ile davada yok sayılması kamu vicdanını da yaralamayacakmıdır ?

Maddi ve filili gerçekler aldatan eşin ve diğer kişi arasında yaşanan bu beraberliğin doğruluğunu ispat ediyorsa, mahkemenin artık bu delilin elde ediliş şeklinden ziyade ; sadakatsizliğin varlığını algılayıcı ve kusur açısından değerlendirici bir bakış açısı ile kamu yararına davaya yön vermesi gerekmezmi ?

Sadakatsizliğe uğrayarak mağdur olan kişi olarak aldatılan eşin yasalar önünde sadakatsizlik yapan eş kadar hakları olmalı ve hukuken himaye edilmeliki evlilik müessesesine saygı ,sadakat, sağlıklı bir neslin geleceği ve hepsinden önemlisi adalet sistemine duyulan saygı korunabilsin. yanılıyormuyum ?

hukuk sever her dostun takdir edeceği üzere Hukuk maddi gerçeklere uygun çözüm üretemedikçe güvenilirliğini yitirir ve varlık nedeni tartışılır hale gelir.

bu yazı kısmen alıntıdır.. kısmen düzenlenmiştir..genellenmiştir.. herkese ışık tutacağını umut ediyorum.. saygılar sunuyorum..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ

Nerede
    izmir
    İletiler
    40
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Aldatıldığımı eşimin bilgisayarına keylogger kurarak öğrendim

Bu ne şiddet bu ne celal?....Arkadaşlar bir kişininde evliliğini yıkma,yuvanı dağıtma yazdıgını görmedım.Belki adam zor durumda , yaşadığı ilişkinin yanlış oldugunun farkına vardı ama tehdit ediliyor ,karısı ile paylasamıyor.
    bence hanımefendinin eşini karşısına alıp konuşması gerekıyor ..en son aşama boşanma olması gerekır..adamı bir linç etmediğiniz kaldı ya?Yani bir aile en güzel şekilde nasıl yıkılır taraflar nasıl yok edilir...açıkça anlatılıyor...

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Eşinizin sizi aldattığı kadının eşini bulsanız. ortak hareket etseniz. ortak bir avukat tutsanız. Sizin elinizdeki deliller sizide adamı da boşamaya yeter. üstelik aralarındaki ilişki bu davalar neticesinde tescilleneceği için, siz de kadının eşi de eşlerinizden tazminat alabildiğiniz gibi Borçlar Kanunu 41/2 madde gereği çapraz olarak eşlerinizden tazminat da talep edebilirsiniz.
    Hukuk literatürüne girecek çok özel bir davalar grubu olabilir.
    Haklısınız ve eğer uzun hukuki sürece dayanabilriseniz kazanacaksınız. Geçmiş olsun..

İletiler
    492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Meraklımortgage rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bu ne şiddet bu ne celal?....Arkadaşlar bir kişininde evliliğini yıkma,yuvanı dağıtma yazdıgını görmedım.Belki adam zor durumda , yaşadığı ilişkinin yanlış oldugunun farkına vardı ama tehdit ediliyor ,karısı ile paylasamıyor.
    bence hanımefendinin eşini karşısına alıp konuşması gerekıyor ..en son aşama boşanma olması gerekır..adamı bir linç etmediğiniz kaldı ya?Yani bir aile en güzel şekilde nasıl yıkılır taraflar nasıl yok edilir...açıkça anlatılıyor...
    Soru sahibinin yazdıklarını okumadınız sanırım. Bu saatten sonra hangi yuvayı kurtarıyorsunuz? Varsayalım kurtardık o evlilikten ne hayır bekliyorsunuz soruyorum size? O kadar iyimser olmak kusura bakmayın ama bir saatten sonra sadece aptallık olur, yaşamayan bilmez ayrıca...

Saygılar...

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Meraklımortgage rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sizin yaşınızda, tecrübenizde, sanırım bu tür durumlar için yetersiz kalıyor değerli üye.
    Aldatma ve sadakatsizlik üzerine dilerseniz benim iletilerimi bir okuyun.
    Aldatmak iradi bir eylemdir..
    Önce karar verirsiniz. İradenizle harekete dersiniz.
    Zamana ihtiyacınız vardır kullanmak için, Buda irade ile olur,
    Sonra karşı cinse ihtiyaç vardır, Birisini seçersiniz, buda irade ile olur,
    Sonra Fikir Birliğine ihtiyacınız vardır, aldatmayı her iki tarafta isteyecek buda irade ile olur,
    Sonra eylem birliği, mekan birliği, zaman birliği..
    Kişi ailesini yıkacak eylemler yapacak, evine kadar alacak pijamalarını giydircek kadar ileri gidecek, annesi ile tanıştıracak, yasal eşini mağdur edecek her türlü katagülelyi kuracak programlayacak, sonra boşanacak, malı mülkü alacak, özgür kalacak ,istediği hayatı yaşayacak, diğer yanda yasal eş hala evim, yuvam, ailem diye feryat edip, tüm iyi niyeti ile eşini karşısına alıp ilişkisini kurtarmaya çalışacak,
    Benim iletimin sonundaki rahmetli İsmet İnönü'nün sözünü bir okuyun..
    Sizede geçmiş olsun..

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.042
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Eşler arasında özel hayat olmadığı için sözkonusu bilgisayar kayıtlarına delil olarak dayanabilirsiniz. Bunda kuşku yok. Olayın maddi boyutu ve mal paylaşımı teknik bir konu. İdari soruşturma girişiminizden somut bir sonuç elde edemezsiniz. Bir meslektaşımızla çalışmanızda yarar var.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 12 Sayfa 1234567891011 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

aldatildigimi ogrendim

aldatıldığımı nasıl ispat ederim

aldatıldığınızı nasıl öğrendiniz

esimin aracini nasil takip ederim

sevgilinin vatsabini nasil okurum

esimin whatssppini nasil takip edebilirim

bilgisayara keylogger atmak

bilgisayarda yapilan konusmalari bulma

bilgisayarda yapılan yazışmaları bulma

keylogger atmak

eşimin facebook yazışmaları

boşandıktan sonra aldatıldığını öğrenmek

esimi nasil takip edebilirimkocamin baskasindan cocugu var site:www.hukuki.netbaska birinin vatsabini takip icin hangi ayara girmem lazimaldatan esleri nasil takipederimesinin vatshabini yonlendirmekesimi nasil takip etsemesimin vatsabina nasil takip edebilirimsosyal olmayan cocuya ne yapmallylmhukiki olarak aldatildigimi nasil ispat edebilirimbaska bilgisayara keylogger yollamapc deki yazismalari bulmakeylogger atmainstagram keylogger gindermek
Forum