Merhaba;

Öncelikle avukatım var bunu söyleyeyim, ama bana inandırıcı gelmediğinden size başvuruyorum, büyük kayınbiraderim ile küçük kayınbiraderim 20 senedir kavgalılar.

En son eşimde bunu sorun edince bir gece eşimi almak üzere kayınpederimin evine gittim. Kayınpederim küçük kayınbirader ile beraber oturmaktadır.

Olay mahhalline gidince yukarı kata yani büyük kayınbiradere çıkacağımı söyledim ve yukarı çıktım..

Zili çaldım iki kez ama açmadılar. Tam dönerken tül oynayınca tekrar geri döndüm ve ayakkabımın ucu ile iki kez kapıya dokundum kapıyı açmaları için.

Kapıya tekrar bakmayınca zaten beni izleyen eşim, küçük kayınbirader ve onun eşi ile beraber eve girdik..

15 - 20 dk sonra zaten olay yerini eşimle beraber terkettim.. ancak benim arkamdan nasıl olmuşsa yukardakiler kendi kapılarını darp ederek birde polis çağırarak kapımı kırdı ve hakaret etti diye tutanaklara geçirtmişler..

2 defa mahkemeye çıktım bizim tanıklar konuştu ancak hepimiz akrabaymışız kabul etmiyoruz dedi davalının avukatı...

Neyse bizim avukat hakaretten yırtarız diyor ama zaten hakarette yok ortada böyle bir şey yaşanmadı bile...

Benim avukat kendisini inandırmış para cezası alacaksın diye..bu avukata para veriyorum beni savunsun diye ama iki mahkeme de de ağzını pek açmadı ama diğer avukat müvekkillerinin yanından bir dakika ayrılmadı bile bu nasıl iş..

Sonuçta bu işten ne çıkar yorumlarınızı bekliyorum... çünkü büyük kayınbirader eşi ile beraber birlik olup, seviyesizce saldırıyorlar tüm ifadelerinde ...

Bilgi verirseniz birde dava ortasında avukatımı yenileyebilirmiyim acaba...