+ Konuyu Yanıtla
1 den 1´e kadar toplam 1 ileti bulundu.

Konu: SSK Yurtdışı Emeklilik

SSK Yurtdışı  Emeklilik Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı SSK Yurtdışı Emeklilik

Selamlar,

ben 2006 yilinda Isvicre'den kesin dönüs yaptim. 27.02.2007 tarihinde SSK ya basvurdum ve yurtdisi hizmet borclanmasi 11.01.2008 tarihinde tahsil edildi. Ayrica 600 gün askerlik borclanmasini da ödedim. Türkiye'de sigorta girisim olmadigi icin ilk sigortalilik tarihini bulmak icin yurtdisi hizmetler ve askerlik toplanarak geriye dogru gidildi. Yurtdisi sigorta baslangicim 1.6.1989, bu tarihe 600 gün askerlik eklenmesi gerekirken, 1.6.2004-1.7.2005 tarihleri arasindaki issizlik süremi Türkiye'de gecmis kabul ederek, bu tarihten itibaren geriye gitmisler. Bu durum da 1.7.1989 ilk giris olarak bulunuyor ve 1.7.2014 tarihinde 25 yilim dolmus oluyor. 6181 gün ödenmis primlerim arti Türkiye'de 522 gün calismam oldugu halde, 1.7.20014'e kadar beklemem haksizlik olmuyor mu? Bu sürede saglik güvencesinden de yararlanamiyorum. Sorumu yanitlarsaniz sevinirim. Cok tesekkürler, Selamlar...

Hukuki NET Güncel Haber

SSK Yurtdışı  Emeklilik konulu yargıtay kararı ara
    SSK Yurtdışı  Emeklilik konulu hukuk haber
    Konu exil1 tarafından (30-06-2009 Saat 12:52:45 ) de değiştirilmiştir.

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

+ Konuyu Yanıtla

Bu sayfada bulunan kavramlar:

Benzer Konular :

1. Yurtdışı emeklilik sorunu
    1978 yılında bulgaristanda emekli bir iki ay emekli parasını aldıkdan sonra türkiye ye göç ediyor.25 sene sonrz biz mahkemeye burdan muracat ettik...
    Yazan: waditamper Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Yanıt: 0
    Son İleti: 26-01-2009, 14:42:27
  2. Yurtdışı Emeklilik
    iyigünler annem 1940 doğumludur.ve türkiyede ssk emeklisidir.almanyada babamla beraber yaşamıştır ev kadını olarak.annemi ev kadınlığından dolayı...
    Yazan: ümitkader Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Son İleti: 17-01-2009, 17:16:45
  3. Yurtdışı emeklilik
    Foruma yeni üye oldum.Bu yüzden sorularimdan önce bütün diger üyeleri ve forum yönetimini selamlayarak baslamak isterim.SELAMLAR SAYGILAR. Ben...
    Yazan: yakup oezdamar Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Yanıt: 6
    Son İleti: 10-09-2008, 23:53:40
  4. Yurtdışı emeklilik
    merhaba , Babam 1950 dogumlu olup Türkiye'de hiç sigotali çalismamis Fransa'da 274 ay calismis ve Türkiye'den 5000 is günü borçlanmasina ¨muracat...
    Yazan: ismama Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Yanıt: 1
    Son İleti: 21-10-2006, 11:50:26
  5. Yurtdışı emeklilik
    ben 49 yaşında bir bayanım. şu an yürürlükte olan kanuna göre 7200 günden emekli olabilmekteyim. yeni yasa yürürlüğe girerse yine 7200 günden...
    Yazan: kesir Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Son İleti: 11-06-2005, 21:16:27

Yetkileriniz

• Yeni konu açma yetkiniz yok
  • Konuya cevap verme yetkiniz yok
  • Dosya ekleme yetkisi yok
  • İleti düzenleme yetkisi yok
  •  

2022 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2022 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı & Istemihan Mehmet Pazarbasi[İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2022 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.