Değerli forum kurucuları, avukatlarımız ve üyeleri
Öncelikle bu siteyi kurduğunuz ve bizlere yol gösterdiğiniz için tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

2 gün evvel e6 otoyolu Atışalanı çıkışında belediye otobüsü tarafından sıkıştırılmak suretiyle sağ aynamın kırılması sonucu, otobüsün peşinden gittim, sol tarafına geçip sellektör ve korna eşliğinde durmasını sağlamaya çalıştım. Aynada göz göze geldiğimiz şoför arabayı ikinci kez üzerime kırıp çarparak beni otoyola savurdu, direksiyon hakimetimi kaybettim. Başka araçlara çarpmamak adına direksiyonu çevirmeye ve kontrolu sağlamaya çalıştım, 6-7 aracı geçip kurtardıktan sonra aracımın bariyerlere çarpmasını engelleyemedim. Çarpma sonrasında aracım spin atarak orta şeride savruldu ve arka koltukta oturan 2 kardeşim kapının açılmasıyla otobana fırladılar, mucize eseri sadece sürtünme ve cam kırıklarına bağlı kesiklerle kurtuldular. Bu esnada otobüs soförü gözümüzün içine baka baka olay yerinden uzaklaştı. plaka ve kapı numarasını aldım. Ambulans ve polis geldi. İlk mudahalemiz ambulansta yapıldı ve hastaneye götürülmek istememize rağmen kırığınız yok, hataneye gitmek gereksiz diyerek olay yerinden ayrıldılar. Kaza sonrası kaza yeri terk tutanağı tutuldu. Karakola gitmeniz gereksiz, yapılacak birşey yok diyerek bizi eve yolladılar. Daha sonra otobüsün bağlı bulunduğu garaja giderek otobüsü ve soföru saptadım, şoför ısrarla bana çarpmadığını söyledi. Otobusu incelediğimizde gece olması sebebiyle ilk olarak bişey saptayamadık, aracı ışıklı bölgeye aldıktan sonra aracımın boya izlerinin otobüste olduğunu gördüm. Şoför bu kez de sen bana çarptın dedi, niye durmadınız dedim, bişey diyemedi. Hakkımı arayacağımı bunu burada bırakmayacağımı söyleyerek eve geçtim. Aradan bir kaç saat geçtikten sonra acı ve ağrıdan kıvranmaya başladık ve doktora gittik. Kardeşlerimin birinin kolunda çatlak, bacaklarında ciddi zedelenmeler, diğer kardeşimde de kafa ve boyun bölgesi, kollar ve bacaklarda zedelenme, benimde sırt, bel ve kollarımda incinme saptandı. raporlarımızı aldık, karakola giderek suç duyurusunda bulunduk. Dün de kaza yeri terk tutanağımı aldım fakat tutanakta olay yanlış aksedilmiş. Otobüs bana sağdan çarptı, polisler sol ön yazmışlar. Görevli memurların c.tesi gnü geleceğini, düzeltmenin yapılacağını söylediler.

Daha önce burada yazmıştım, babam da bir kaza sonrası tutuklu yargılandığından, mahkeme gününü beklediğimizden başımızda değil, yardım talep edebileceğim, akıl danışacağım kimse yok çevremde. Her ne kadar suçlu olmasamda suçlu çıkacağımı söylüyor herkes. Çünkü bana çarpan belediye otobüsü... Yarın kaza raporlarımda gerekli düzeltmeleri yaptırtabilirsem karakola gideceğim. Ve artık sırası ne zaman gelirse mahkemeye. Bu durumda bir avukata ihtiyacım olur mu sizce? Karakola ve ekipler amirliğine avukatımla gitmeli miyim? Lütfen siz yardımcı olur musunuz ne yapmam gerektiği konusunda, lütfenn!!!