Değerli hukuk adamları 1.12.2001 tarihinden itibaren kiralayanın evinde kiracıyım.Kira kontratım 2001 yılından itibaren devam etmiş, aramızda hiç bir sorun olmaksızın 2006 yılına kadar devam etti.Biz her sene kendisinden kira kontratını yenilemesini istedik ve sürekli olarak kaçarak yenilemeye yanşmadı.Her ne hikmetse ev sahibim 2006 yılında bizden tahliye taahütnamesi ikame edilmesini talep etti.Bende kabul etmedim.Ancak bu süre zarfından sonra ev sahibim sürekli olarak bizle uğraşmaya başladı.Sürekli olarak noterden ihtarname ve icra mahkemesinden barcumuz olduğuna bizi evden cıkarmak için mahkemeye başvurdu.Bizde sürekli olarak bize icra dairesinden gelen kağıtlara itiraz ettik ve sonuc olarak 1. icra dairesinde ilk duruşmaya cıktık yaptığımız itiraz sebebiyle yapılan itiraz kaldırılmadıkca doğrudan tahliye talep edilmeyeceğinden dolayı davanın reddine karar verildi.Ancak ev sahibim olayı sulh mahkemesine götürdü ve yapılan duruşma neticesinde evin tahliyesine karar verildi.tahliye kararı yanlızca kita kontratında yazılı olan 3. maddeden dolayı kira ödemeleri her ayın 1 ile 5 arası ödenmesi gerekiyordu.Ancak biz evi kiralarken ev sahibimle yaptığım görüşme neticesinde maaşmı her ayın 20 si ile 25 arası aldığımdan dolayı kiralarımı bu tarihler arasında vereceğimi söyledim ev sahibimde kabul etti.Bizde kiralarımızı düzenli olarak 8 yılldır bu tarihler arasında veriyoruz.Hal böyle iken ev sahibinin bu tarihe kadar sorun olmayan kira ödemelerini sorun varmış gibi göstermesi gercekten cok üzücü.Bu durumlar tabiki yanlzıca bununla sınırlı değil ev sahibim hukuk süresi başlamadan ve başladıktan sonra da sürekli olarak bizi tehdit etmeye başladı ve ailemde huzur kalmadı sırf bu sorunlardan dolayı orta okulda dersleri iyi olan kızım lisede okulu bıraktı.Yine ev sahibimizin cektiği bi ihtarname sonucunda oğlum ev sahimizi aradı ve konuşmak istedi sürekli olarak bizi tehdit ettiği için telefonunun ses kaydını actı ev sahibimiz bu işin kötüye gideceğini,bizi devlet olmadan da ordan cıkarabileçeğini,istese bizi ordan 24 saatde de cıkartacağını ve aileme ve oğlumun şahsına karşı bir sürü hakarette bulundu.Bu ses kaydı tarafımca kayıt altına alındı ve cumhuriyet başsavcılığına şikayet dilekcesiyle başvuruldu.Bunlar yanzlıca bununla sınırlı değil yüz yüze söyledikleri bunlardan cok daha cirkin ve mesnetsiz şeyler kendisine şikayette bulunacağımızı söylediğimizde ise ona hiç bir şey olmayacağını onun parasının cok olduğunu ona devletin hiç bişey yapamayacağını devletin kendi işine bakmasını ve yüce türk hukuk adamlarıda dahil bir cok kişiye ahlak dışı hakaretlerde bulundu.Biz şimdi sulh mahkemesinden gelecek tahliye kararını bekliyoruz.Bu karar neticesinde temyize giderek itiraz edicez.Benim son olarak söylemek istediğim şey ise sürekli olarak hukukun üstünlüğüne inanmış TÜRKİYE CUMHURİYETİNE gönülden bağlı olan bir TÜRK genci olarak hukuku ayaklar altına alan birisinin cezasını cekmesini istiyorum.Bu konular göz önüne alındığı taktirde itirazımız sonucu dava ne şekilde sonuclanır.Sonuc olarak evden tahliye edilsek bile maddi ve manevi olarak yıpratıldığımız için tazminat talebinde bulunabilirmiyiz.Ben yardımı dokunacak herkese şimdiden sonsuz teşekkür ederim.Saygılarımla....