Merhaba arkadaşlar.2000 Yılında Türkiyede açtığım bir dava vardı ve sonuçlanmıştı. 2005 yılında AİHM' e yargıtayın kararına itiraz için dava açmıştım fakat bir kaç gün önce cevap geldi ve davanın sonuçlanmasından 6 ay içerisinde dava açmam gerekiyormuş AİHM'e bu yüzden davam reddedildi tereddütlerime gelince ben 10 mart 2008 de avukat değişikliği için AİHM'e dilekçe göndermiştim 23 nisan 2008 de kabul edildiğine dair avukatım bana bir bilgi verdi fakat hiçbir belge göstermedi neyse bugüne kadar bekledik cevap 2-3 gün önce geldiğini söyledi gittim 2 adet kağıt verdi elime 1. kağıtta avukat değişikliği olduğunu ve mektubunuzdan anlaşıldığına göre dava sonucunun elinize ulaşmadığı anlaşılmıştır gibi bir yazı vardı bu yazının tarihi 23 nisan 2008 di arkadaki kağıttada yukarıda belirttiğim 6 aylık zaman aşımından bahsediyordu ve tarih 24 ocak 2008 di diğer avukat ile bir tartışmamız olduğu için ondan almıştım vekaletimi ve bu avukata vermiştim fakat tam 1 sene önce gelmişti bu belge ve ben yaklaşık 3 ay sonra yani 10 mart 2008 de avukat değişikliği ile ilgili belgeyi yollamıştım 23 nisandada bu 2 belge gelmiş olduğunu düşünüyorum ve avukatımın bana şimdi geldiğini söylemesi beni çok tereddüte düşürdü ve bilgilerin içerisinde bu bilgilerin imha süresinin 1 yıl olduğu yazıyordu avukatımda bana tam 1 yıl sonra belgeyi elime verince iyice kurt düştü içime internet sitesindende bu sonuca bakılabiliyormuş gibi bir duyum aldım acaba doğrumu doğruysa bana yardımcı olucak bir arkadaş arıyorum hayatım alt üst oldu bu sorunu çözmem gerek

Msn adresim : firat.ozi@hotmail.com

Msnde olmayabilirim telefonuma ulaşırsanız ben sizi ararım

Telefon : 05325663465

Şimdiden teşekkürler.