Merhaba arkadaşlar. Bugün davamın 3.duruşması oldu. İlk önce konut dokunulmazlığından dava açtılar... Düştü... Görevi kötüye kullanmaya çevrdiler... düştü.... Fakat şimdi bir tanık ifadesini değiştirdi ve olay biraz karıştı.

Şimdi bundan 10 ay önce kendisi beni hakaret etti ve kliniğime girdi diye şikayet etmişti. Başhekimlik yaptığı soruşturmadabu ifadesini değiştiren tanık benim hakaret etmediği söyledi.Savcılıkta da verdiği ifade de hakaret etmediğimi tekrara söyledi fakat olaydan 5 ay sonra mahkemede hakaret ettiği şikayetçinin iddaa ettiği sözleri söylediğimi söyle. Başhekimlik ve savcılık soruşturmaya yer yktur diye karar verdiler fakat dava sürecinde üzerime atılı suçlardan beraat etmemden sonra şimdi hakimbey tekrar soruşturmaya yer yoktur diye karar verilen olaya döndü.olay yan benim kliniğimde oluyor benim o anki hastam ve sekreterim hakarette bulunmadığımı söylüyorlar fakat hemen yantaraftaki kendi kliniğinde bulunan klinik elemanı ve hastası söylüyor ama olay benim odamda oluyor.

Şimdi bu ifadesini değiştiren yanında çalışan elemanı. Ben bu kişi hakkında savcılığa şikayette bulunabilirmiyim....