Konu: Dövizle kredi alana müjdeli haber

Dövizle kredi alana müjdeli haber Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    36
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

Alıntı izmitli rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    slm herkese alfasino sen burada show yapmak istiyorsun senin tuzun kuru yanına yardakcı arama bence ikide bir 3 yıl 6 ıl deme sen git başka yerde gaz ver millete.insanların maduriyetinden zevk çıkarma bir gün sende ters dönersin sanda birileri asılır görürsün o zaman.......
    Ne şovu ya. Hangi şovdan bahsediyorsun. Çoluğumun çocuğumun boğazından kısıp Yunalılara para ödüyorum her ay ben. Sende çıkmış şov yapma diyorsun. Gerçek bu, benim gibi kısa vade çekenlerin sıkıntısı hepinizden daha büyük. Rakamlardan anlamıyorsan yorum da ajitasyon da yapmayacaksın. 230.000 yenzedenin en ağır şartlarda ödeme yapanı benim. Ne zevk alması. Şurada herkes sıkıntısını ve çözüm yolunu paylaşıyor. Kimse kimseye abuk subuk cevap vermesin. Mecliste toplanalım dendiğinde 6 kişiydik, BDDK'da toplanalım dendiğinde 4 kişiydik. Manisa mv. Recai bey'in yanına gittiğimzde 4 kişiydik. o zaman neredeydin. mağdur değilmiydin.

Hukuki NET Güncel Haber

Dövizle kredi alana müjdeli haber konulu yargıtay kararı ara
    Dövizle kredi alana müjdeli haber konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    108
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı alfasino rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Ne şovu ya. Hangi şovdan bahsediyorsun. Çoluğumun çocuğumun boğazından kısıp Yunalılara para ödüyorum her ay ben. Sende çıkmış şov yapma diyorsun. Gerçek bu, benim gibi kısa vade çekenlerin sıkıntısı hepinizden daha büyük. Rakamlardan anlamıyorsan yorum da ajitasyon da yapmayacaksın. 230.000 yenzedenin en ağır şartlarda ödeme yapanı benim. Ne zevk alması. Şurada herkes sıkıntısını ve çözüm yolunu paylaşıyor. Kimse kimseye abuk subuk cevap vermesin. Mecliste toplanalım dendiğinde 6 kişiydik, BDDK'da toplanalım dendiğinde 4 kişiydik. Manisa mv. Recai bey'in yanına gittiğimzde 4 kişiydik. o zaman neredeydin. mağdur değilmiydin.

Alfasino gidipte adam bulamamaktan şikayet etme lütfen.Ankaraya giderken kimin haberi vardı..? Kim biliyordu...Bu forum sayfasından duyuru yaptınız mı..?..bu yüzden kimseye sitem etme..Bu sayfada doviz magdurları icin forum sayfası acılmış ise herkes olup biteni buraya yazmalıydı.Bu sayfada baskaları ile polemige girenler anlamsız tavırları sonucu burayı terk edip kendilerine web sayfası kurmuslar.Bu iş web sayfasıyla olmaz.Duy bizi Sayın Basbakanım gibi mansetlerle olmaz.İzmirde toplantı yapıyorlar; toplantıya katılım cok olsun diye buraya irtibat bilgisi veriyorlar,arkadslar da toplantıya gidiyorlar.gidfemeyenler icin buraya yazın ne oldu görüşmeler, ne sonuca vardınız.Yazan yok..Bilgi olan biten kendilerinde kalıyor...Bana; bulundugunuz il için temsilcilik yaparmısınız diyorlar.Bunu da mail ile soruyorlar,dinlediklerinden şüpheleniyorlar galiba elleri telefona gitmemiş.Telefon numaram var ellerinde .Arayıp konusup boyle bir dusuncemiz var el elele verelim bu sorunu halledelim diyen yok...Bu bir nezaket kuralıdır ya..boyle bir yaklasım ile bana ulaşsalardı ben bu iş için koştururdum.Bir komite olusacak ve bu işi takip edecek,sık sık Ankaraya gidip görüşecek..Eger Ankaradaki randevulardan bizlerin haberi olsaydı cok insan gelirdi..Senin sıkıntın gercekten zor, seni anlıyorum ama burada birbirimize laf atarak bir yere varamayız.Alfasino yazdıklarımda haksız oldugum bir yer var mı sen soyle.?...

İletiler
    67
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar bana hergün gelen parite bilgileri var onları burada paylaşacağım(Kuveyttürk'ten geliyor...) bundan sonra en azından JPY nin yönü hakkında bilginiz olur...
    İyi günler..

İletiler
    67
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

24.12.2009 para piyasaları

ABD'de Kasım ayında yeni konut satışları yüzde 11,3 düştü. Ticaret Bakanlığı, Kasım ayında yeni konut satışlarının yüzde 11,3 gerileyerek, geçen yılın aynı ayına göre 355 bin adet olduğunu açıkladı. Bu rakamın 440 bin adet olması bekleniyordu. Ekim ayı yeni konut satışları da 400 bin adet olarak revize edildi. Kasım'da yeni konut satışları Nisan ayından bu yana en alt seviyeye düşerken, bu düşüş, ABD'de konut piyasasındaki düzelmenin kolay olmayacağını gösterdi.
    Kasım ayında ABD'de kişisel gelirler ise son 6 ayın en keskin artışını yaşarken, kişisel harcamalarda da önemli bir yükseliş gözlendi. ABD Ticaret Bakanlığı'nın açıklamasına göre Kasım ayında kişisel gelirler ekime göre yüzde 0.4 oranında artarken, kişisel harcamalar yüzde 0.5 oranında yükseldi. Enflasyon göstergeleri ise enflasyonun halen tehdit sayılabilecek seviyelere gelmediğini gösterdi. Ekim ayı rakamları da revize edildi. Buna göre kişisel gelirlerdeki artış oranı yüzde 0.2'den yüzde 0.3'e ve kişisel harcamalar yüzde 0.7 artıştan yüzde 0.6 artışa revize edildi. Kasım ayında gelirlerde yaşanan yüzde 0.4 oranındaki artış Mayıs ayında gözlenen yüzde 1.5 artıştan bu yana yaşanan en keskin artış oranı oldu Bununla birlikte artış oranı yüzde 0.5 seviyesindeki beklentilerin altında kaldı. Harcamaların ise yüzde 0.6 oranında artması bekleniyordu. Kasım ayında kişisel gelirlerden tasarruflara ayrılan pay ise yüzde 4.7 seviyesinde oldu.

ABD'de kasım ayı yeni konut satışlarının yüzde 11.3 düşmesi, Noel tatili öncesinde yatay seyreden piyasalara küçük çaplı da olsa satış getirdi. İMKB, günü 370 puan eksiyle 51.162 puandan kapattı. ABD'de kasım ayında yeni konut satışları yüzde 11,3 düşüş gösterdi. Ülkede kasım ayı yeni konut satışları 424 bin beklentisine karşın 355 bin olarak açıklandı. Böylece kasımda yeni konut satışları nisan ayından bu yana en alt seviyeye düştü. Diğer yandan ABD'de Michigan Üniversitesi Tüketici Endeksi 72.5 olarak geldi. TSİ 15:30'da gelen ABD kasım ayında kişisel gelirleri ise yüzde 0,4 ile son 6 ayın en hızlı yükselişini kaydetti. Kişisel gelirlerde yaşanan artış, harcamaları da yüzde 0,5 artırdı. Buna karşın gelirler ve harcamalardaki yükseliş, piyasa tahminlerinin altında kaldı.
    Bu veriler sonrası ABD cephesi gevşek seyre geçerken, İMKB de bir ara 51 binin hemen altını test etti. Gün içerisinde 51.722 puana kadar yükselen borsa, kapanışta ise 51.100 seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Gün sonunda 1.5 milyar liralık işlem hacmi kaydedildi.

Dün güne 1,4250 seviyesinden başlayan parite Asya seansını durgun geçirdikten sonra Amerika seansında yükselişe geçerek 1,4355 seviyesini gördü ve günü 1,4335 seviyesinden kapattı. Bugün alışların devam edeceğini öngörmekte ve paritenin 1,44 seviyelerinde destek oluşturmasını beklemekteyiz. Eur/Usd paritesi için belirlediğimiz destek ve direnç noktaları:
    Destek: 1,4294 – 1,4236 – 1,4190
    Direnç: 1,4405 – 1,4468 – 1,4505

Dün güne 91,80 seviyesinden başlayan parite gün içinde gelen satışlar ile 91,26 seviyesine geriledi. Bu seviyeleri destek yapan parite tekrar yükselişe geçerek 91,60 seviyelerinden kapandı. Gün içinde yatay bir piyasa izlemeyi beklediğimiz Usd/Jpy paritesi için belirlediğimiz destek ve direnç noktaları:
    Destek: 90,80 – 90,10 – 89,30
    Direnç: 91,90 – 92,30 – 92,55

Dün güne başlangıcını 1,5970 seviyesinden gerçekleştiren GBPUSD paritesi gün boyunca yatay bir seyir izledi. 1,5990 seviyeleri gün içinde gördüğü en yüksek seviye olan parite kapanışını 1,5965 seviyesinden gerçekleştirdi. Bugün yatay yukarı bir eğilim içerisinde olmasını beklediğimiz Gbp/Usd paritesi için belirlediğimiz destek ve direnç noktaları:
    Destek: 1,5930 – 1,5860 – 1,5760
    Direnç: 1,6025 – 1,6120 – 1,6165

Dün güne başlangıcını 1,5220 seviyesinden gerçekleştiren Usd/Try paritesi gün boyunca satıcılıydı. 1.5155 düzeyine dek gerileyen paritede kapanış da bu seviyeden gerçekleşti. Bu sabaha sakin başlayan paritenin hün içerisinde yatay aşağı bir eğilim içerisinde olmasını beklemekteyiz. Usd/Try paritesi için belirlenen destek ve direnç noktaları:
    Destek: 1,5140 – 1,5100 – 1,5045
    Direnç: 1,5280 – 1,5345 – 1,5400

Dün güne 1085 seviyesinden başlayan altında bir gün önce gürülen 1075-1080 destek seviyesi etkili oldu. 1080 seviyesinin üzerinde tutunan altın gün içerisinde 1095 seviyelerini test etse de 1086 seviyesinden kapattı. Bugün Asya seansında gelen alışlarla 1097 seviyesine kadar yükselen altında 1225 seviyesinden gelen güçlü düzeltmenin sona erdiğini söyleyebilmemiz için öncelikle tekrar 1110 direncini kırıp bu seviyenin üzerinde bir kapanış izlemeliyiz.Gün içerisinde 1085-1105 seviyeleri arasında yukarı yönlü hareketler beklediğimiz altın için belirlediğimiz destek ve direnç noktaları:
    Destek: 1080 – 1070 – 1054
    Direnç: 1111 – 1123 – 1142

Dün güne 74.46 seviyesinden başlayan petrol fiyatları gün boyunca alıcılıydı. 76.96 düzeyine dek yükselen petrolde kapanış 76.60 seviyesinden gerçekleşti. Bu sabaha da alıcılı başlayan petrolde gün içinde yukarı eğilimin devam etmesini beklemekteyiz. Petrol fiyatları için belirlenen destek ve direnç noktaları:
    Destek: 73.20 – 72,40 – 71,40
    Direnç: 75,00 – 76,20 – 77,50

Saat(
    T.S.) Ülke Dönem Ekonomik Gösterge Önceki Beklenti Açıklanan
    11:30 İNG BoE TOPLANTI TUTANAKLARI
    15:30 KAN EKİM BÜYÜME 0.3% 0.4% 0.2%
    15:30 ABD KASIM KİŞİSEL TÜKETİM HARCAMALARI 0.6% 0.7% 0.5%
    15:30 ABD KASIM KİŞİSEL GELİRLER 0.4% 0.2% 0.4%
    17:00 ABD KASIM YENİ EV SATIŞLARI 438 K 430 K 355 K
    17:00 ABD ARALIK REUTERS/MICHIGAN TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ 74.3 73.4 72.5

Saat(T.S.) Ülke Dönem Ekonomik Gösterge Önceki Beklenti Açıklanan
    15:30 ABD KASIM DAYANIKLI TÜKETİM MALI SİPARİŞLERİ 0.4% -0.6%
    15:30 ABD KASIM DAYANIKLI TÜKETİM MALI SİPARİŞLERİ – TAŞIMACILIK HARİÇ 0.9% -0.3%
    15:30 ABD 19 ARALIK HAFTALIK İŞSİZLİK MAAŞI BAŞVURULARI 471 K 480 K

İletiler
    67
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar parite başlıkları çıkmamış ben bizimle ilgili olanı koyu yaptım...

İletiler
    36
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Olorin,
    Bu forum sayfasında,16.10 tarihinde,
    BDDK'ya ve Mv. Recai Berber'in yanına gidileceği duyurusu ve gidildekten sonraki görüşme sonuçlarını bizzat ben duyurdum.

Bu forumdan 1 kişi haricinde kimse "ben de geleyim ya da sonuçlar noldu" diye cevap yazmadı.
    Destekçi bulamamak budur. Somut adım atıp da kimseden çıtın çıkmaması budur. Bir şeyler yapacağımızı duyurup ta meclisin önünde 3-5 kişi kalan biziz. Gelmeyip te bu foruma sonradan üye olan ve bana "yardakçı arama, tuzun kuru" diyenler var. Ankaralıyım, Ankarada ne yapılacaksa 3-4 arkadaşımla varım dedim ben hep.

Ama artık bu forumda yokum.
    Şu forumu manisalı-izmirli-izmitli-tüder kavgasına indirgediniz.
    Yolunuz açık olsun.
    Konu alfasino tarafından (24-12-2009 Saat 19:36:20 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    25
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

alfasino hiç traş yapma burada ben seninle msn dede görüştüm ankaraya gelinecekse bende geleyim dedim sana gerek yok dedin hikayeni git başka yerde anlat şimdide dövizzedelerin olduğu yere gelmişsin sen bence birileri tarafından kullanıyorsun bak adamında canını sıkma burada en kritik durumda olan benim.. sakın benimlede uğraşma senle beraber yolculuğa çıkarız....

İletiler
    25
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

SN. ŞENOL ÖZER 21.10.2009 TARİHİNDE 852613 NUMARALI İNTERNET BAŞVURUNUZ AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ TARAFINDAN ONAY VERİLEREK (ALİ BABACAN) DEVLET BAKANLIĞINA YÖNLENDİRİLMİŞTİR.İLGİLİ BAKANLIĞIN VERMİŞ OLDUĞU CEVAP AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDEDİR: Sayın, Şenol ÖZER, İlgi: 852613 sayılı e-posta iletiniz. Başvurunuzda bahsedilen talebiniz incelenmiş ve konu ile ilgili açıklamalarımıza aşağıda yer verilmiştir. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun görev ve yetkileri belirtilmiştir. Söz konusu Kanunun uygulamasında, bankalar tarafından kredi kartı başvurularının kabulü veya reddi, kişi veya firmalara kredi kartı verilmesi veya borçların yeniden yapılandırılması konularında, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun herhangi bir aracılık görevi bulunmamaktadır. Dolayısıyla bankacılık sistemi içindeki tüm bankaların, kredi kartı konularındaki uygulamaları, serbest piyasa ekonomisi koşulları çerçevesinde kendi oluşturdukları kredi kartı pazarlama politikalarına göre serbestçe belirlenmektedir. Bu çerçevede İlgide kayıtlı başvurunuzda belirtilen konu hakkında, 5411 sayılı Bankacılık Kanununda belirtilen görev ve yetkiler kapsamında yapılacak bir işlem bulunmamakla birlikte, takdiri tarafınıza ait olmak üzere doğrudan ilgili bankalara başvurmanızın yerinde olacağı düşünülmektedir. Bilgi edinilmesini rica ederim AK PARTİ GENEL MERKEZHALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞIAKİM444 25 44 BU E POSTAYA CEVAP VERMEYİNİZ. BURADAN YAPILAN BAŞVURULAR VE CEVAPLARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR. www.akparti.org.tr/akim/

İletiler
    25
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bu cevap bana dün geldi....Yani bu cevabı alınca benim şahsımın bileti kesilmiş oldu. inşallah sizlerin başına böle bir sey gelmez arkadaşlar ben sizin yanınızdayım sizleri desdeklemeye devam edecem.en azundan bu bankaların başkalarını sömürmemesi için savaşmalıyız.....ben yenildim ama ayaktayım eğer başınıza benim ki gibi bir olay gelirse sadece yaşamın güzel olduğunu düşünü dünya malı dünyada kalır sakın kendinize ya da etrafınızdakilere zararlar vermeyin(İNSAN DÜŞMEDEN KALKMAYI ÖĞRENEMEZ) (HAYATINI ALT ÜST ETMEKTEN KORKMA BELKİ ALTI ÜSTÜNDEN DAHA İYİDİR)SAYGILARIMLA.....
    Konu izmitli tarafından (24-12-2009 Saat 20:36:54 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    108
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Alfasino; kimseyi boyle suclama.Bu sayfadaki tüm yorumlarımı oku ve indirgeyip indirgemedigimi tekrar düşün..cok ayıp ettigini soylemek durumundayım..."benim için sorun degil ben her ay 2 aylık taksidimi öderim,bitiririm" diyenlere neden bu kadar öfkelenmedin acaba..bu yoruma tek tepki bir arkadastan geldi..rumuz yazmıyorum polemik olmasın diye...kimse burada sehir ve rumuz vererek yorum yazmadı.Mesaj yolladım alan aldı , almayan da almadı.senin almaman gereken mesaja sen neden bu kadar öfkelendin ki..!ben seni cok iyi anladıgımı ve zor durumununda yanında oldugunu yukarıda yazdım zaten..izmitli haklı birileri seni kullanıyor mu acaba?.sana sitemlerimi belirttigim kısa mesaj da gonderdim okursan sevinirim.buraya yazmadım cunki burası polemik yapılacak yer degil.insanlar cekişme degil çözüm bekliyor.bundan sonra polemikleride kısa mesaj ile yapalım lütfen.Ben bana ait olan bu ithamını kabul etmiyorum.Bunu sahiplenecek baskaları vardır belki.Ben banka ile birseyler yapma ve genel müdürlükleri ile konusma asamasındayım.cozum bulursam eger bunu da kısa mesaj ile arkadaslara iletecegim.

+ Konuyu Yanıtla
131 / 139 Sayfa İlkİlk ... 112131415161718191101111121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

velayeti babada olan çocuk annenin ikametine geçebilir mi

YENZEDELER

fecebokka

Forum