Msnde 4.5 ay konuştuğum bi kız vardı.Benim değer verdiğim şeylere küfretti.Çileden çıktım anlıcağınız.Bende ona küfrettim.Beni sildi bn sürekli ona facebooktan mesaj atıyordum.En son benim anneme küfredince onun adına sahte bi profil açtım.Onun arkdaşlarına bna ettiği gibi küfürler yolladım.Kızda geçtiğimiz temmuz ayında "mahkemeye dilekçe yazdım sana dava açıyorum sahte profilden ve rahatsız ettiğinden" dedi.Herneyse Aradan bi kaç ay geçti heralde dava açtım die zarf atıyo diye seviniyordum ki gene başladı dava yaklaşıyo demeye.Ama ben temmuz ayından beri bi kere bile ona mesaj atmadım yani rahatsız etmiyordum.Devlet DAİRESİNDE çalışıyorum hemde veznede.İşimi kaybetmek istemiyorum.Googledan ufak çaplı bi araştırma yaptım genelde bu tarz bi kaç dava ingilterede açılmış.Türkiyede birçok ünlü simanın facebookta sahte profili var.Öyle bi dava yürürlükte olsa heralde bir kaç örneği olurdu türkiyede değil mi?Acil bilgilerinize ihtiyacım var.İş çevreme rezil olmak itemiyorum.Müdürümüzde beni çok sever.

Yönetim Notu: https://www.hukuki.net/forum/forumdisplay.php?f=7