Sağlık Personeliyim.Sağlık Müd. eş durumu tayinimi yapmaması nedniyle Bölge İdare Mah.verdim.2 yılda 4 defa görev yerimi değiştirdiler.asıl kadroda çalıştırmadılar.Sağlık Bakanlığı 01/05/2003 ve 14/07/2003 ve99425 sayılı iki sefer sağlık müd. yazı göndererek asıl kadromda çalıştıılmam gerektiğini ve hemen kadroma iade edilmem gerektiğini bildirmiş.Sağlık Müd. yazıları bana tebliğ etmedi benden gizlemiş.Yazıları varlığın dan 2005 şubat ayında haberim oldu.28 /02/2005 de Dilekçe yazarak ve Bilgi Edinme Kanununu da dayanak göstererek müdürlükten yazıların örneğini istedim.Aradan 2 ay geçti talebim yerine getirilmedi.İsteğim dışın da kadrom değiştirildi.Bakanlığında talebi dikkate alınmadı.2 yılda 9000 YTL kaybım oldu.Bu keyfi uygulamalar karşısın da sorumlular hakkın da ne gibi yasal işlem yaptırabilirim.Diğer dava olumsuz sonuçlanırsa bu yazıları dayanak göstererek Hakların iadesi nedeniyle tekrar Bölge idare mahkemeye başvurabilirmiyim.Yazıların bana tebliğ edilmemesi ve sağlık müd. sorumsuz davranması Bakanlığın talebini yerine getirilmemesi maddi olarak zarara uğratmaları ve vermiş olduğum dilekçeye cevap verilmemesi nedeniyle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusun da bulunabilirmiyim