Eşim ile birlikte kurduğumuz Ltd şirketindeki ortaklığım devam ediyor. (26.12.2007 de boşanma davamın bittiği ama henüz Yargıtay da sonuçlanmayı beklemekte )Şirketi feshetmeyi düşünüyorum.Bu nedenle şirketin durumunu öğrenmek üzere yapmış olduğum girişimlerde Tic.Odasına verilen Müd.yetkisi ve sermaye artırımı ile ilgili belgelerde imzamın kullanıldığını öğrendim..İmzamın kullanıldığı tarihlerde şirket için vermiş olduğum vekaleti azletmiştim

Şirketin kayıtlı olduğu Tic.odasın dan imzamın kullanıldığı belgeleri aldım.Yönetim kurulu kararları na imzam taklit edilerek (kullanılan imzaları Kriminal labrotuvarda incelettim ve bilirkişi bu imzaların tarafıma ait olmadığına dair bir rapor düzenledi) şirketin %90 sahip eşim Müd yetkisini 5 yıl daha uzatmış ve sermaye artırımında bulunmuş.Ayrıca Vergi dairesinden geriye dönük 4 yıllık bilançoları aldım .bilançolarda kar gösterilmesine rağmen şti kurulduğu yıldan itibaren hiç bir G.V ödenmemiş,Şirket üzerine kayıtlı aracın da vergileri ve trafik cezalarıda ödenmemiş.Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim ?