merhaba değerli hukiki net yorumcuları.
benimde diyer arkadaşlar olduğu gibi danışmak istediğim.bunalma derecesine getiren ve çözüm ve çıkış noktası aradığım bir durumum söz konusu.

iş yerinde bir bayan bana bir msn verdi.ve ekle dedi.seninle tanışmak istiyor diye.
bende olur dedim..ama unutmuşum akşam çıkışında ekledinmi diye sorduğun da evet ekledim diye cevap verdim.
servise bindiğim de bir uyuşturucu bağımlısı vede ceza yatmış.sabıkalılar yasasından yararlanıp çalıştığımız yerde iş bulmuş biri..sen benim eşimin msn sini nasıl eklersin.dedi..
tartıştık..ve kavga çıktı.durum sanıldığı gibi karşı tarafın üstünlüğü ile sonuçlanmadı..
ve durum sosyal real hayatımıza geldi.evime gece yarıları kalabalık grup ile gelmeler.vs ..yol kesmeler..sözlü ve telefon ile tacizler..
elimde delil vede şahit olmadığın dan (delileri verdim ama yetersiz gösterildi..zilime basıldı parmak izi için müracat ettim.şahit olarak komşuları verdim..bilmiyoruz denmiş.) hukiki yönden bir netice alamadım..

doğulu olan bu kişi durumun namus davası olduğunu ve beni öldüreceklerini her defasında söylüyor..kişilk ve karakter olarak sabıka ve sicil kaygım dışında bir kaygım ve endişem yok..zira siz den istediğim.

bir dava açsam msn nin eklenmiş olmadığını vede verilen eş denilen msn adresinin bahsedildiği gibi eş olmadığından eminim bunu yazılı ve mahkeme kararlı ispatlayabilirmiyim.

saygılarımla.