+ Konuyu Yanıtla
1 / 5 Sayfa 12345 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 42 ileti bulundu.

Konu: Asliye Hukuk İş Mahkmesi

Asliye Hukuk İş Mahkmesi Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Bilecik, Türkiye.
    İletiler
    16
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Asliye Hukuk İş Mahkmesi

[}]bodruma geldimden beri en son celseden sonra (Şubat) tam 70 gun oldu kararım yazılmamış.Kendimde sordum gidip..Yazılmamış.Bu kadar Zormu bu.?Şaştım!!!!!!!!!!! Allah Allah.İyi de ben çalışıp geçiniyorum.Ya Gecinemeyenler ne yapacak.

Hukuki NET Güncel Haber

Asliye Hukuk İş Mahkmesi konulu yargıtay kararı ara
    Asliye Hukuk İş Mahkmesi konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    kayseri, Turkey.
    İletiler
    131
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

ilk öce yargıtayda temyiz hakkınız var olması gerekir..bununla ilgili avukatınız sizi bilgilendirecektir.temyiz süresini geçirmeyin..tabiki türkiyedeki hak arama ile ilgili hukuk yolları tükendiğinde avrupada dava açma hakkınız var..bu konuyu da avukatınızla görüşün....

türkiyede hak ve hukuk aramanın ne denli yıpratıcı bitirici insanı acz ve sefalet içerisine düşürdüğünü benden iyi kimse bilemez işki hukuksuz bir işleme maruz kalmayın...patagonya ve muz cumhuriyetlerinde dahi hukuk varken bizde guguk olan yasalar işbilir(!) avukatlar tarfından lastiklenerek sonuçta hiç bir şey elde edemez hale getiriliyorsunuz eğer ki hukuka ve hukukun üstünlüğüne inanmasanız kendi hukuknuzu kendiniz oluşturma sağlamaya doğru itildiğinizi sabrınızın son demlerinde çaresizlik içerisinde anlıyorsunuz..ondan sonra başka hukuk türleri karşınıza çıkıyor ..bu yüzden hukuksuzluğa maruz kalmamak(ne demekse?) için elinizden geleni yapacaksınız ..işverenle işin başlangıcında işi sıkı tutacaksanız (nasıl olacaksa)..insan emeğinin sömürüsü ve istismarının had sfhada olduğu yasaların tamamen düzgün iş veren işgören ilişkilerinin ideal ölçütlerle sürdürüldüğü alanlarda işlediği..hukuksuzluğu şiar edinen insanların hukuksuz mal edinimi ve zenginleşmenin hukukla hukukileştirildiği ülkemde en iyisi inzivaya çekilip bu işlere bulaşmayacaksın..ya da kelleyi koltuğunun altına alarak her şeyi göze alarak kendini zamanın ve şartların seni sürüklediği yere kadar sabrın direncin ve ekonomik durumun elverdiğince gideceksin..bir şey elde edemeyeceğini bilerek....kolay gelsin...

Nerede
    Bilecik, Türkiye.
    İletiler
    16
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Bu yeterli değil.Mahkeme doysaı bende mevcut.Bu yeterli değillll Yargıtaya gidecek.Dönecek Bir daha gidicek...Sonra insan hakları .Ben ölücem.Sürec ne olucak.?Ben diyorumki.Herşey var Çıkışım Kanunlar nezaretinde haklıyım.
    1.Ben Çıkartıldım 2-Şahitlerim Stajer ve iş dışından beni tanıyandı.3.İş Müfettişi raporu var.4-Bilirkişi raporum var.-5.Örnek form yazışma çıktılar bodrolar vs vs var.6.Uc yıl sürdü.

ONLARDA İse

1-Yalan İfade maaşım hakkında 2.Gec İşe başlıyor gıbı ifade kayıtları(OTELCİLİKTE SAAT KAVRAMI YOKTUR.HIZMET SEKTÖRÜDÜR.VE SABAHLARA KADAR ÇALIŞIRSIN.)ŞİMDİ ONLARDA BUNU YAPIYOR.3-İşyeri kapandı gibi ifadeler.(Doğrudur.Yazlık bölgede yazlık elaman çalışlır.AMA BEN 5 YILDIR YAZ KIŞ ÇALIŞIYORDUM.BENİ KOVANLAR ŞAHITLER ÇALIŞIYOR RRRRR.)
    Tüm bu tutarsızlıklar içerisinde Bu nedemektir.?Bu beni üzüyor.Kendim adıma ve tüm çalışanlar adına .Ben bana daha iyi sonuçlar için yapmam gerekenler nedir onları öğrenmek istiyorum.Başbakanlığa ve diğer ust duzey yöneticelerimize yazı yazsam sonuçları etkilermi.?

Nerede
    kayseri, Turkey.
    İletiler
    131
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

anladığım kadarıyla tam dolmuşsunuz..ve çaresizlik içinde isyan ediyorsunuz ..haklısınız..size izah etmeye çalıştığım odur..bir kere düşmeye görün..bir kere hasta olmaya görün.....bir kez kaza yapmaya görün..türlü be çeşit akıl veren insan türer...hasta olduğunuzda doktordur...bu kaza yaptığınızda sigortacıdır,,,avukattır....hukusuz bir işe bulaşmayınn-bulşaşmanıza gerek yok bulaştırılmayın yeterki hemen avukatlara gidersiniz birinin dediğini diğeri yalanlar ama meslek etiği içerisinde birbirlerine saygılı davranırlar incitmezler ve fakat aklını nasıl çelsekde vekaletini kapsak diye size olmadık hıkkabazlık yaparlar..sizi oyalarlar..davanıza girmezler..yeni dava açar eskisiyle birleştirilmesi talebinde buluınurlar...karşı tarafla hukuki münasebetleri vardır sizden gizlerler...belki para alırlar..ne yani siz avukatları sütten çıkmış ak kaşık mı sanıyorsunuz..her mesleğin hilebaz ve düzenbazı olduğu gibi bu mesleğinde vardır mutlaka ..diyorsunuz ki davalılarım avukat değiştirdiler..değiştirilerr...değiştirme hakları vardır..yeni avukat inceleme yapacağım delil sunacağım diye süre ister araya adli tatil girer mi...girerrrrr...davalı katibi reddeder..hakkı var mı ..?...varrrr.....kafası bozulur reddi hakim talebinde bulunu..bulunur mu?..hakkı var mı?..varrrr....bu arada sizin canınız sıkılır sabrınız tükenmeye başlar..tabi bu arada çalışmıyor ve hazırdan tüketiyor eşiniz kardeşiniz ananız babanızdan maddi destek görüyorsanız desteklerin gücü zayıflar inançlar tükenir..hevesler azalır dostlarınız sizi aramamaya başlarlar..yakın akrabalara sıra gelir onlar size kuşkuyla bakmaya başlarlar ..acaba bir şey talep eder mi diye sizi aramaz sizi sormazlar bayramlarda gittiğiniz eş dost ve akrabalarınız kapıları açmaz..moralinizde tükenmeye başladığında siz kendinize olan inancınızı da yitirmeye başlarsınız ..artı kaçınılmaz olarak içinize kapanır bir tür savunma mekanizması sizi yakın ve uzak çevrenizden tamamen izole eder..artık yalnızsınızdır..eşiniz çocuklarınız da size kuşku ile bakmaya başlarlar....YETER Kİ DÜŞMEYİN ..DÜŞÜRÜLMEYİN...ÖNDEN DARBE ALMIŞ RENAULT GİBİ ARTIK KENDİNİZİ TOPARLAYAMAZ BİR DE KAZA YAPTIĞINIZI CÜMLE ALEM DUYARSA ARTIK PİYASANIZDA YOK DEMEKTİR..SİZİ UCUZA KAPATIRLAR..KALİTELİ ELİT ÇEVRENİZ GİTMİŞ ARTIK SIRADAN BAKKAL MANAV SİMİTÇİ VE KAHVECİ ÇIRAĞI SİZİN EN YAKIN ARKADAŞINIZDIR......OLSUN YİNEDE SİZ UMUDUNUZU BESLEYİN ..KALBİNİZİN ATIŞLARI RİTMİNİ BOZMASIN..HAYAT BİR YERLERDE BİR ŞEKİLDE YİNE DEVAM EDİYOR VE EDECEK...ROTANIZI DEĞİŞTİRİN ..ÖNEMLİ OLAN BU YAŞADIĞINIZ FIRTINALARI ATLATIP SIĞINACAĞINIZ GÜVENLİ BİR LİMAN BULMAYA ÇALIŞIN..KAPTANSANIZ BUNU BAŞARIRSINIZ..KOLAY GELSİN...

Nerede
    Türkiye.
    İletiler
    687
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayin sezginturhan,

Öncelikle gecmis olsun. Dâvânizla ilgili peSin hükümlü olarak ve yanlis görüs belirtmekten kacinmak adina, gerekceli kararinin icerigini ve öncelikle dâvânizin HANGi sebeple red edildigini bilmemiz gerekmektedir. Adâletin Türkiye'de oldukca yavas isledigi dogrudur belki, ancak, emin olun ki, yargi bagimsizdir ve en dogru karari yine yargi verecektir. Yanlis hesap, Bagdat'tan döner.

Sayin zkeskin,
    Siz de biraz insafli olun. Her meslek grubunda, kötülerin bulunmasi mümkün olup genelleme yapmanizi ve tüm hukukçu camiasini yerden yere vurmus olmanizi, hele de hukuki-net sitesinde bu sekilde görüs beyân etmenizi- hiç tasvip etmedim. Özellikle de,genelleme yaparak tüm hukukçulari ,-sanki hepsini taniyormus gibi- bu denli kötü tanitmanizi ve tümünü birer sahtekâr ve düzenbaz/yalanci olarak tanimlamanizi, hiç de dogru bulmadim. Acaba diyorum, madem ki, tüm hukukçulari bu kadar kötü ve itimat edilmeyecek insanlar olarak görmektesiniz, NEDEN HUKUKi;-NET SiTESinE ÜYE OLDUNUZ?? BiRÇOK FORUMDA, O NEFRET ETTiGiNiZ VE KÖTÜLEDiginZ HUKUKÇULARDAN YARDiM VE BiLGi iSTEMiS OLDUGUNUZ, GÖZLERDEN KAÇMAMistiR!!

Not: profilinizde, mühendis oldugu yazilidir. Ben veya baska birisi de, simdi,genelleme yaparak, tüm mühendisleri asagilayici; ve kötüleyici tanimlamalarda bulunsa, siz de -herhalde- bunu tasvip etmezsiniz! Öyle degil mi?

Nerede
    Türkiye.
    İletiler
    687
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayin zkeskin,

ayrica:

bu sekilde görüs beyân etmeniz, forum ve site kurallarina da aykiridir ve de size karsi, tüm hukukçulara konu ile ilgili cevap ve dâvâ hakki dogmus olmaktadir.

Sayin sezginturhan'a yardimci olabilecek türden bir öneriniz var ise, -sahsi fikirlerinizi katmadan- o yönde görüs ve bilgi sununuz. Forumla herhangi bir ilgisi dahi bulunmayan bu tür -üstelik de tamamen yanlis ve önyargili görüs içeren- iletilerle forumu fuzuli olarak doldurmayiniz.

SiZi;, ÖZELLiKLE TÜM HUKUKÇULARDAN, SiTE ÖNÜNDE ÖZÜR DiLEMEYE DAVET EDiYORUM!

Nerede
    Hatay, Türkiye.
    İletiler
    3.380
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

SAYIN KESKİN,
    hukusuz bir işe bulaşmayınn-bulşaşmanıza gerek yok bulaştırılmayın yeterki hemen avukatlara gidersiniz birinin dediğini diğeri yalanlar ama meslek etiği içerisinde birbirlerine saygılı davranırlar incitmezler ve fakat aklını nasıl çelsekde vekaletini kapsak diye size olmadık hıkkabazlık yaparlar..sizi oyalarlar..davanıza girmezler..yeni dava açar eskisiyle birleştirilmesi talebinde buluınurlar...karşı tarafla hukuki münasebetleri vardır sizden gizlerler...belki para alırlar..ne yani siz avukatları sütten çıkmış ak kaşık mı sanıyorsunuz..her mesleğin hilebaz ve düzenbazı olduğu gibi bu mesleğinde vardır mutlaka ..diyorsunuz ki davalılarım avukat değiştirdiler..değiştirilerr...değiştirme hakları vardır..yeni avukat inceleme yapacağım delil sunacağım diye süre ister araya adli tatil girer mi...girerrrrr...davalı katibi reddeder..hakkı var mı ..?...varrrr.....kafası bozulur reddi hakim talebinde bulunu..bulunur mu?..hakkı var mı?..varrrr....
    Ekleyen: zkeskin1 - 06/03/2005 : 16:50:23
    ŞİMDİ BÖYLE BİR ŞEY YAZMAYA NEDEN İHTİYAÇ DUYDUNUZ ACABA?

Önceki bir iki iletinizden aktif bir üye daha kazandık derken bir çuval inciri berbat ettiniz. Teşekkür ediyoruz.

SAYIN SEZGİN TURHAN,

Kararın metnini görmeden davanızla ilgili yorum yapmak mümkün değil, fal açmak gibi bir şey. Kararı tam olarak burada yayınlarsanız sağlıklı bir sonuca ulaşabiliriz.

Nerede
    kayseri, Turkey.
    İletiler
    131
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sn zara ve fırat bayındır

ben hukukcuları hedef almadan şu veya bu kişi diye niteleme yapmadan
    fikrimi düşüncelerimi beyan ettim.bunda bir mahzur görmüyorum.eğer siz kişsel düşüncelerinizi kendinize saklayın diyorsanız FORUM ne demektir önce onu bir düşünmek gerekir değilmi..kelime anlamı itibariyel..ben küfür etmedim hakaret etmedim..
    naçizane duygu ve düşüncelerimi ifade ettim..kaldı ki düşünce ve duygularımı ifade edbilmemin önünde siz saygıdeğer hukukçuların set çekebileceğine ihtimal vermiyorum..temelinde bu özgürlüğün yılmaz savaşçıları olan sizlerin bu halisane duygu ve düşüncelerden bir savaş bahenesi üretebileceğinizide düşünemiyor düşünmekte istemiyorum...çeşit olsun diye bakabilir ve benimde bazı hukukı konularda hukuksuzluğa uğradığım hoşgörüsüyle olaya yaklaşabilirdiniz.
    eğer buysa istediğiniz...kendi özelimde yaşadığım ve bende bu duyguların oluşmasına neden olan hukukçular hariç diğer tüm HUKUKÇULARDAN ÖZÜR DİLİYORUM.ama ben sizlerden beklerdim ki..benim bu duygu ve düşüncelerime gösterdiğiniz hassasiyet,cevap vermedeki hızınız ve mesleki dayanışma ruhunun üst seviyelerinden aynen sezgin turhan kardeşim ve diğer foruma yazan yurttaşların da sorunlarına aynı incelik hassasiyet ve bilinçle yanıt veresiniz....
    bende sezgin turhan kardeşimle (kardeşim diyorum çünkü aynı kaderi paylaşıyoruz) benzer duygular içerisinde mesleksizlik-işsizlik dayanışması içerisinde yüreklendirme onun bir parça olsun olmuş veya olabilecek olaylar karşısındaki göz bağını aralamaya çalıştım.....
    evet doğrudur insan bir kez hukuksuzluğa düşmesin..düşürülmesin...hayatımda bu güne kadar hiç bir hukuksuz iş içerinde olmadım ..en büyük suçum yaya olarak kırmızı ışıkta sürekli yayakaldırımı olan yerlerden arabalar arasından canımı tehlikeye atarak geçmemdir..bir çok kez ikaz aldım..ama yaşam içerisinde ilişkide olduğım insanlar tarafından istismar edildim..hukuki olmayan uygulamalarına maruz kaldım...onlarla bu şekilde de birlikte olunabileceğini..çalışılabileceğini düşündüm..neticede onlarda bu işi yaparken kendi menfaatlerini koruma güdüsü ile hareket ediyordular..ve fakat zarar görüyür maddi manevi travma giderek dayanılmaz bir hal alıyordu..bu aşamada hukuki yardım almak gerektiğini düşündüm..karşıma türlü ve çeşit olaylar zinciri çıktı .burada anlatamayacağım ..çünkü hatırlamak istemiyor ve tekrar aynı strese dayanabileceğimi düşünmüyorum..onlar bende kalsın...

uğur dündar ın arena gibi benzeri bir sürü programda tıp doktorlarının yapmış olduğu tıp etiğine aykırı onlarca olay izledik....suçluydular....

çöken inşaatlarda yüzlerce insan öldü..mühendislerin yaptığı hatalar.....toplum karşısına çıkarıldılar....suçluydular........

diğer meslek grupları ile ilgili de yüzlerce hatalı örnek verebilirim..

bu demek değilki şu veya bu meslek hatalıdır suçludur..üniversilerimizde suçu öğretmiyorlar..insanların istismarını öğretmiyorlar..hukuktan hukuksuzluk yoluyla zenginleşmeyi
    öğretmiyorlar.....yasalardaki boşluklardan yararlanarak köşeler nasıl dönülür öğretmiyorlar.....ama şartlar ve zaman ..çıkar ve para..ilişkilerde yozlaşma..insanları etik olmayan yollara sürüklüyor..burada anlatmak zor ..örneklendirmek kolay ama gerek var mı?
    bense.... imzamdan da anlaşılacağı üzre bu dünya ile işi kalmamış..ancak biraz pürüzü olan ve bu pürüzleri halletmek için çaba harcayan bir garibim...öldüğümde soğuk su ile yuyulası....
    karar sizin dava açabilirsiniz......

Nerede
    Hatay, Türkiye.
    İletiler
    3.380
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayın Keskin,

Ne siz ne de sayın Sezgin, hukuk mücadelesinde yenik düşen ilk ve teklerden değilsiniz.Ama hakkını kaybettiği için isyan eden ilk de değilsiniz. Forumların bütününü incelediğinizde buna benzer pek çok yakınmayla karşılaşabilirsiniz.
    Bizim itirazımız, tek sorumlunun avukatlarmış gibi gösterilmesidir. Bu noktada tüm avukatları aynı kefeye koyup durup dururken " nasıl aklını çelsek de vekaletini alsak diye olmadık hokkabazlıklar yaparlar." cümlenizin ne ifade ettiğini bir kez daha düşünün.

Dünya sadece sizin ekseninizde ve sizin düşündüğünüz çerçevede dönmüyor. İnsan hayatta her istediğini elde edemiyor. O zaman da kırılganlık başlıyor, bencilleşiyor insan. Sanıyor ki dünyada uğradığı haksızlıktan daha önemli hiç bir şey yok ve başlıyor sizler gibi genellemelere suçlamalara.

Bu bencillikten ve savunma refleksinizden arınıp duygu ve düşüncelerinizi, hayata bakış açınızı bir kez daha gözden geçirin lütfen.
    Zira "imzamdan da anlaşılacağı üzre bu dünya ile işi kalmamış..ancak biraz pürüzü olan ve bu pürüzleri halletmek için çaba harcayan bir garibim...öldüğümde soğuk su ile yuyulası" bu ifadeler fazlasıyla umut yokluğunu anlatıyor ki, içinde bulunduğumuz günümüz toplum yaşamında mücadeleye (kişisel veya değil) en çok ihtiyaç duyduğumuz günler geçirmekteyiz. Genel Forumlarda Mustafa Kemal gibi düşünmek adlı bir konu var lütfen okuyun. Hiç bir şey çözümsüz değildir.

Tekrar belirtelim ki, sezgin kardeşimizin davası ile ilgili bir yorumda bulunabilmek için kararın tamamını görmek gerekir. Gerekçesini bilmediğimiz, sadce sezginin beyanlarına dayanarak davada bir hukusuzluk olduğunu söylemek BU AŞAMADA insafsızlık olur.

Nerede
    kayseri, Turkey.
    İletiler
    131
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sn fırat bayındır:

bahsettiğiniz MUSTAFA KEMAL GİBİ DÜŞÜNMEK yazısını bulamadım..okuyamadığım için kusura bakma tam yerini belirtirseniz okurum..

1-bencil olduğum doğru değildir ..kişisel duygu ve düşüncelerini dile getirdi diye birisini bencillikle suçlamak insafla bağdaşıyor mu?

2-beni yaşadığım travmayı ve olayları ve de bir meslektaşınızla 2 yıllık süren ilişkimi açıklamaya zorluyorsunuz..hayatımın o dönemini hafızamdan silmek istiyorum..ve yaşadığım TRAVMA diyorum dikkat edin bir meslek mensubu hakkında ciddi düşünce travmasına uğradım..aklıma geldikçe sükunetimi kaybediyor tahayyül bile edemeyeceğiniz düşünceler beynimin içerisince elektron hızıyla hareket ediyor..tabi ki bende tüm insanların böyle olmadığını ve olamayacağını biliyorum..fakat sevgili fırat bayındır takdir edersiniz ki o olayları ben yaşadım...haklıyım veya değilim bende ciddi bir travma buna bağlı şüpheler yarattı...benden değil siz yer yüzündeki hiç ama hiç kimse kuşkuyla yaklaşmamı ve sorgulayıcı tutum takınmamamı isteyemez..tam olarak güvenmemi bekleyemez..bundan sonraki tüm yaklaşımım kuşkucu ve acaba şeklinde olacaktır.

3-boşvermiş değilim..çözümsüzlük asla ve asla kabul etmediğim edemediğim bir yaklaşım biçimir...kaderci hiç değilim..umutsuzluk girdabında dibe çekilmek diye bir kavram kabul etmiyorum..tüm yaşamım iyiliğe ve güzelliğe ulaşma yolunda adanmış bir yurtseverin yaşamından farksızdır..hukuksuzluğa bulaşmadım bulaştırıldım...benim kontrol edemediğim etmenler bu sonuçları doğurdu..bense ne kadercilik ne boşvermişlik ne umutsuzluk içinde herşeyi oluruna bırakmadım hukuk çerçevesi içerisinde kalarak kişisel mücadelemi sürdürme kararıyla harekete geçtim.ve fakat çok güvendiğim ve güvendiğimi defalarca kendisine dile getirdiğim bir meslektaşınızdan samimi yardım ve destek istedim..işte bu noktada travma yaşadım....(O GÜNE KADAR HUKUKİ BİR PROBLEMİM OLMAMIŞTI.ŞU AN BİZLERLE HAYATTA OLMAYAN BİR 1947 Lİ AĞABEYİMİN YILLAR ÖNCE YAPTIĞI TAVSİYE İLE İLK KEZ BİR HUKUKÇU İLE TANIŞTIM.SANA YARDIM EDER BİR SORUNUN OLURSA MUTLAKA ONA GİT.PARAN YOKSA SANA PARA VERİR..SANA HER TÜRLÜ MADDİ MANEVİ YARDIMCI OLUR DEDİĞİ KİŞİ...ZAMAN DEĞİŞMİŞ BUNU BİLEMEDİK ..DÜŞÜNEMEDİK..ÜSTÜNE ÜSTLÜK 2 YILIMI ÇALDI..HAS PARA PUL İSTEMEDİ..BENDE DÜŞÜNCE TRAVMASINA YOL AÇTI..DUMURA UĞRADIM..)şimdi olanları burada anlatmam uygun değil..fakat sezgin kardeşimin sorusuna yanıt verirken bu travma haleti ruhiyesi ile yazdım ..yazıları silmek kısmen değiştirmek yada başkaca çözümler varken..burayı terkedip gitmek gibi ..gitmeyeceğim..foruma yine yazmayı sürdüreceğim...ha beni forumdan atarsınız o da sizin takdiriniz...burada kalıp çesit olarak düşüncelerimi açıklamaya devam edeceğim..

biz öğrenciyken hiç dersle alakası olmadığı halde ilginç sorular soran ve bizi gülmekten kırıp geçiren farklı arkadaşlarımız vardı..onlara prof.dr. der gülerdik ama arkadaşımızdılar severdik...beni de öyle kabul edin daha fazla bu polemiği sürdürüp siz değerli hukukçuların zamanını meşgul etmek istemiyorum..ama sayın ZARA nın dediği gibi de tüm avukatların benim hakkımda dava açmaları hakkı doğdu ise de başım gözüm üstüne.....selamlar..hoşça kalın hoş kalın..

+ Konuyu Yanıtla
1 / 5 Sayfa 12345 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: