XXXXXXX Emlak İnş.Tur.Rek.Oto Gıda San.Tic.Ltd.Şti. ünvaı ile bu firma var 30 Eylül 2007 başlangıç tarihli inşaat yapmak üzere tamamlanma 24 ay.
Maalesef 5 aydır inşaat sözleşmede yer almasına rağmen bu gün yarın diye diye 5 aydır başlamadı.Ruhsat alınmamış tapu yani inşaatın yapılacağı arsa dahi üzerlerine değil.Sürekli oyalama.

Şimdi ben fesh etmek istiyorum.Güvenirliliği hak götüre artık herkes şikayetçi.25.000 YTL para yatırmıştım.Ben paramı hemen almak istiyorum sözleşmede ; söz konusu tarihe kadar ödenen ödenmiş ücretler sözleşme ile belirlenen konut teslim tarhini geçmemek kaydı ile ödenecektir.Araştırmalarımda aynı gayrimenkul için bazı üyelerin söleşmesinde 3 ay içinde ödenir yazıyor.Bu nu anlamak zor nasıl oluyor kişiye göre sözleşme ?

Ben eksik hizmet ayıplı hizme tapu arsa ruhsat alınmaması inşaaata başlanmaması nedeniyle sözleşmenin bu nednelerden iptal düşüncesindeyim paramı neden 2 senede alayım.Söz lerini tutmadılar sonuçta.

Saygıdeğer hukukçular fikir görüş öneri lerinizi alma k isterim inanın sağlığım elden gidiyor artık.Saygılar.

YÖNETİM:
Lütfen üye olurken kabul etmiş olduğunuz kurallara uyun.Konu bütünlüğünü korumak ve forum kirliliği yaratmamak için tekrardan kaçınarak sitemize yardımcı olun.
Açtığınız ilk konudan devam ediniz.
https://www.hukuki.net/forum/showthread.php?t=33886