Selamlar
119 daireli yazlık bir sitede haziran ayında yapılan genel kurulda yönetim kurulu seçilemedi 15 gün sonra yapılan olağan üstü toplantıda yönetim kurulu ve denetim kurulu seçildi.Buraya kadar herşey normal gibi.Normal olmayanlar öncelikle site yönetim planını tapudan aldım ve yönetim planında kat malikleri toplantısı Ocak ayında yapılır maddesi var.İkinci olarak denetim kurulu bildiğim kadarıyla sadece kat maliklerinden olması gerekirken yine tapudan aldığım kat malikleri listesinde seçilen denetim kurulu üyelerinin hiçbiri kat maliki değil.Devam ediyorum yönetim işletme projesini imza karşılığı maliklere tebliğ etti ve maliklerden haklı sebeple bu projeye zamanında itiraz edildi ve hiçbir işlem yapılmadı.Kat mülkiyeti kanununa göre yanlış anlamadıysam denetim her yılın Ocak ayı içinde yapılır ve denetim sonucu tüm maliklere bildiririr ibaresi var galiba ama denetim kurulundan böyle bir rapor uşmadı .Şimdi bu yönetim ne kadar geçerli bir yönetimdir bu yönetimin yaptırımı varmıdır denetim bu raporu vermesse ne yapabilirim.Ayrıca yönetim hakkındada en kısa yoldan ne gibi işlem yapabilirim.