merhabalar ben okulumla bir sozlesme yaptım odeme icinde 4 adet senet imzaladım maddi durumla ilgili yasadıgım bir sorundan oturu okulu bırakmak zorundayım okula bunu soledigimde bana okusanda okumasanda bu parayı odeyeceksiniz dediler ve odemem gereken parayı taksitlendirebiliriz enazından dediler bu parayı odemeye gucum yok bunun yanısıra okulla yasamıs oldugum sorunlar var derslerin iptali gibi gunlerdir uykularım kacıyor yapabilecegim hic mi birsey yok sizce dava acsam durumu bildirsem senetlerim ve sozlesmem iptal olurmu en azından suan ne yapmalıyım cevapınızı bekliyorum saygılar sunarım

Site Yönetiminden Duyurular
Forumlarda arama yapmadan soru veya yorum eklemeyiniz. - Kısa Mesaj ile hukuki soru sormayınız.
Türkçe yazım kurallarına özen gösteriniz. - Cümlelerinize büyük harf ile başlayınız, başlık ve iletilerinizin tamamını büyük harflerle yazmayınız. - Konularınızı doğru kategoride açmaya özen gösteriniz. - Başlıklarınızda "Acil, Lütfen Yardım, İmdat, Slm, Mrb" gibi kelimeler kullanmayınız. - Kurallara aykırı davranan üyeler ve forumları kilitlenecektir.

İletinizin içeriğini imla kurallarına uygun olarak düzenleyebilmek için,açtığınız konunun sağ alt köşesindeki DÜZELT butonunu kullanabilirsiniz.