Merhabalar; oncelikle ozur diliyorum kullandigim diz ustu bilgisayar ing klavye oldugundan turkce karakterleri desteklemiyor.(emanet)

2005 aralik ayinda esimden bosandim 1 yil sonra eski esiminde magdur olmamasi ve duzenini kurmasi acisindan 2001 yilinda edindigimiz ve tek sahibi oldugumuz gayrimenkul olan 3500 m2 tarla vasfindaki hisseli araziden 1000m2 sini 2006 aralik ayinda eski esime vermek icin Marmaris Tapu Kadastro Mudurlugunce islemleri baslattim once tarima sordular uygun yazisini aldilar daha sonra Il Ozel Idare ye soruldu cevap 2007 nin ilk aylarinda geldi ve yeni yasa geregi hisseli satisin mumkun olmadigi soylendi ;hala bekliyorum bir gelisme olmadi;mevcut yasa cikmadan once muracat ettigimden muraacat tarihinde gecerli olan yasadan yararlanamiyormuyum il ozel idare yaziyi 2007 yilina sarkitarak yazmasindan dolayi magdurmuyum,bosanmadan dolayi veriyorum,bu hisseyi eski esimin gelecegi icin teminat olacak bu yeri sagligimda nasil verecem aile hukuku bu durumda bosandigim esimi ne sekilde koruyor tesekkurler.