Site yönetimi tarafından aidat ödemediğim için icraya verildim itiraz ettim fakat icra mahkemesinde dava açıldı.
Oturduğum sitede haziran ayında yapılan kat malikleri toplantısında seçildiği bile kanıtlanayana yönetim tarafından işletme projesi yapıldı ve imza karşılığında tarafıma tebliğ edildi.Bende işletme projesinde buluna harcamaların,sitenin sigorta ettirilmesinin gibi giderlerin bazılarının yapılabilmesi için kat malikleri oybirliği şartının olması gerektiği nedeniyle süresi içinde taahhütlü mektupla itiraz ettim. Fakat kat mülkiyeti kanununa göre yapılan itiraz değerlendirilmedi hiçbir işlem yapılmadı cevap bile verilmedi.Bunun üzerine ben de aidatımı ödemedim. Bunun üzerine kasım ayında ilamsız icra takibi yapıldı icra takibinde borcun sebebi aidat 1/07/2006 yazıyor sadece ben de buna yukarıda belirtiğim nedenlerle itiraz ettim. Şimdi ise karar defterinde kat malikleri kurulunda kararra bağlanarak yönetim yetkilendirilmiştir bu nedenle itirazın kesin olarak kaldırılması için yargı organına başvurulmuştur ibaresi var ve hakkımda icra mahkemesinde dava açılmış.
Fakat gerek kat malikleri tutanaklarında hem dağıtıldı hemde yönetimim iptali için açtığım davada mahkemeye sunuldu ben bir kopyasını oradanda aldım (Oylama ile ilgili bazı değişiklikler yapılmış bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulundum zaten) böyle bir oylama sonucu ve yönetimin yetkilendirildiğine dair bir ibare ve karar yok.
Şimdi bu konuda mahkemeye ne sunmalıyım.
Yardımlarınıza teşekürler

Yönetimin Notu: Sayın üyemiz, durumunuz hakkında sürekli yeni forumlar açtığınız tespit edilmiştir. Öncelikle, bir avukattan profesyonel yardım almanızı öneririz. Sitemizde hukuki danışmanlık hizmeti verilmemektedir. Ayrıca aynı konuda birden çok forum açmak kurallarımıza aykırı olup, tekrarı halinde üyeliğinize son verileceğini bildiririz. Lütfen aşağıdaki linkten devam ediniz.
https://www.hukuki.net/forum/showthread.php?t=21141