merhabalar ben 6 ay önce evlendim. evliliğimizden öncede sorunlar vardı ama ben görmezden gelmiştim. Düğün günü gelin odasına kardeşlerim ve abimin eşi geldiler ve o gün de sorun çıkardı ve ben o günden sonra görmezden gelemedim maalesef. Kardeşlerimi ve yengemi orada istemedi ne işleri var burda hayatımda ilk defa görüyorum böyle bir şeyi dedi suratını astı sinirlendi sonra gelin odasından koridora çıktı. Bişey yapamadım malesef çünkü düğün başlamak üzereydi. Neyse düğün oldu bitti ilerleyen günlerde de ailemi sevmediğini hep belirtti onları istemedi ben onun annesine ve babasına hep gerekli saygıyı gösteriyorum bu arada her fırsatta annesinin evine gidiyor ben de iş çıkışı onu almaya gidince mecburen biraz oturuyoruz. Sürekli annesi ve babasıyla oturmaktan da bıktım artık.Tuhaf Tuhaf şeyler yapıyor. Bekarken kız kardeşimle aynı odayı paylaşıyorduk ona bile tahammül edemiyor hep berabermiydiniz nerde yatıyodun o nerde yatıyodu gibi rahatsız olmuş bir ifadeyle tuhaf aklımın almadığı şeyler söylüyor. Kardeşimle veya aile bireylerinden biriyle telefonla konuşursam küsüyor, kız kardeşimin içtiği sigaradan bir fırt çekince sinirleri bozuluyor, çok ufak bir tartışmada kendinden geçiyor ve bunun gibi saçma sapan bir çok şey zekasından ve akli durumundan kafa yapısından şüphe etmeye başladım gözümde hiçbir değeri kalmadı artık herhangi bir arkadaşım benim için ondan daha değerli ve ben boşanmayı iyice kafama koydum. Bu sebeplerle bir boşanma davası açsam kazanabilirmiyim, hakim nafaka ödemeye hükmedermi çocuğumuz yok Allaha Şükür. beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Yönetim: Aynı konuda,aynı başlıkla daha önce açmış olduğunuz forumdan devam ediniz.Söz konusu foruma "Forum Arama" butonundan ulaşabilirsiniz.