Bir hastanede doktorlar arası yasak aşk dedikodusunu kapatmak için organize olarak kurban edilmeye çalışıldım. Kurumum olay daha savcılıkta iken 6284 kararını gerekçe göstererek yaşlı ve engelli ailemden yüzlerce km uzağa (3 ilçe 1 il), Adliyenin olmadığı yere naklen resen tayinimi çıkardı.
Birkaç ay sonra 6284 yenilenme talebi geçen süreçte hiçbir şiddet ve iletişimn olmadığı gerekçesiyle iptal edildi. Kurumun gerekçesi düştü.
2 ay sonra ise Asliye Ceza Mahkemesi'nden beraat aldım. Bu olayın kurgu olduğu ispatlandı.
İl Sağlık Müdürlüğü'ne sonuçları gönderdim ve naklen tayine gösterdikleri gerekçelerin kalkmasından dolayı itibarımın korunması amacıyla hakkımda verilmiş kararların iptalini ve geri döndürme talep ettim.
Ancak bana uyarma cezası ve naklen tayin verirken kullandıkları gerekçenin ortadan kalkmasına rağmen İl Sağlık Müdürlüğü benden İdare Mahkemesi'nden karar istiyor ve "Asliye ceza mahkemesinin, Aile Mahkemesinin kararını takmam ben" diyor. Öyle işi zora sokuyorlar ki, ailemin, bahçelerimin olduğu ilçenin yakınındaki ilçelere dahi göndermiyorlar.
Bu olay gazetelere dahi konu olduğu için herkesçe atılmış, sürgün edilmiş olarak görülmekteyim.
Benim itibarımı İdare Mahkemesi mi sağlar?