Merhaba arkadaşlar, konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum fakat acil yardımınız gerekli. Sorunumdan bahsetmem gerekirse Sakarya Üniversitesi öğrenciyim dönem stajımı Bursa da yerel bir belediye de yapmak için konuştum ve ayarladım fakat bölüm hocası şayet Bursa da staj yapacaksam belediyeden stajım bittiğinde kadrolu çalışan olacağıma dair bir belge getirmem gerektiğini söyledi bu durum benim ve ailemin canını baya sıktı yani Bursa da yapamazsam Sakarya da yapacağım ve baya masraf olacak. Bu durumda ne yapabilirim ? Bu istediği kadrolu çalışma belgesinin hukukta yeri var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim, bu hafta içinde bir şekilde halletmem gerekiyor.

Ben: Hocam iyi günler, İkinci dönem için staj yerimi ayarladım hocam Bursa .... Belediyesi geçen gün konuştum staj formlarını okulun internet sitesinden indirdim eğer sizin için bir problem yoksa yarın belediyeye gidip formları doldurayım ve istediğiniz zaman size getireyim. Müsait olduğunuz da cevap verirseniz sevinirim.
Hoca: Bursa da staj yapman için belediyeden ..... nolu ve isimli öğrenci stajı bittikten sonra kurumumuzda kadrolu olarak çalışmaya devam edecektir. yazısı getirmen gerekiyor.

Whatsapp konuşmamız bu şekildeydi sonrasında cevap vermedim çünkü gerçekten sinirliyim.