Merhaba. Bu arkadaş benimle alaylı şekilde konuşmalar yaptı ileri geri konuşmaya başladı bende ne oluyor kendine gel dedim ve basit bir küfür ettim. Bu kişi tarafından darp edildim. Darp sonucu sağ çenemin eklem yerinde çatırdı başladı. Attığı yumruk neticesinde disk kayması oluşmuş ve yemek yerken konuşurken küt küt ses geliyor. Bu arkadaş çeneme vurduğu için kulağımda da sorun oluştu duyma azlığı çekiyorum. Doktor alınan darbenin kulak kemikçiklerinede zarar vermiş olabileceğini söyledi.

Ayrıyetten nasıl olduysa kendimi savunmaya çalışırken sol ayak parmağımdan birisi çatladı. Çatlak kırık olarak sayılıyormuş.

Bu kişiyi sıcağı sıcağına şikayet etmek istiyor ve en üst tavandan ceza almasını istiyorum. Ne yapmam gerek? Lütfen yardımcı olun.

Güvenlik kamerasına gerek var mı? Issız bir yere götürmüştü beni. Darp raporu ceza almasını ve delil olarak sağlayış gösterir mi? Ben yapmadım dese bile?

Konuşmada zorluk çekiyorum ve disk kaymasının kalıcı olduğunu öğrendim. kaçar kez bu kişi cezalandırır tek bir mağduriyetim yok vücudumun ayrı ayrı yerlerinde gavura vururmuş gibi vurdu. Hayatım karardı konuşmaktan kaçınıyorum küt sesi gelmesin diye.