Merhaba. Bu gün bana zimmetli olan eşyaları ben yokken başkası tarafından kullanıldığı hakkında şikayet etmek için Müdür Bey'in odasına çıktım.Müdür bey "Yurt kuralları gereği biz senin yatağında başkasını yatırabiliriz buna sen karışamazsın" dedi.Ben bu şikayetimi görevli memura gitmeden önce Twitter'da KYK'nın destek sistemine yazdım. Daha sonra Müdür Bey KYK'nın destek sistemindeki birkaç şikayetimi bana gösterdi. Şikayetlerimin arasında " 2 Gündür sular kesik bu kadar öğrenci tuvalet ihtiyacını nerede görecek hiç düşünüyor'mu müdür bey" yazdım ve bana bu şikayetimden kendisini küçük düşürdüğüm'den ve yurdu kötülediğim'den dolayı soruşturma açabileceğini ve yurttan atabileceğini söyleyerek uyardı. Şikayetim bu şekilde ve Müdür bey hakkında herhangi bir küçük düşürücü kelime söz konusu değil. Bu sene son senem olduğundan bu güne kadar yurtta herhangi bir şikayetten dolayı ne uyarı aldım ne de bir uzaklaştırma. Şuana kadar kimseye saygısızlık yapmadan 2 yıl boyunca Efendi bir insan olarak kimseye bir zararım olmadı.
Su konusuna gelirsek geçen senede aynısı olmuştu 10 metre ilerimizdeki okulda su var iken yurtta su olmuyor ve görevli memurlar bu konu üzerine düşmeyince su kesintisi 1 haftayı buluyor.

Bu şikayet üzerine hakkımda soruşturma başlatabilir mi veya yurttan atabilir mi ? Kendisi ile şuana kadar birkaç kere görüştük ve her seferinde kendisine saygı çerçevesinde görüşlerimi belirttim.