Biz 1.kot dairede oturmaktayız.Son şiddetli yağmurlarda evi 2 kez su bastı.Yönetici önce yapılabilecek bir şey olmadığını , bu şiddette pek çok daireye bastığını banyonun eşiğini yükseltmemizi vs. önerdi.2. kez basınca ben huzursuz oldum.18 yıldır aynı binadayız.Kotta ama kat konumundayız.Daha önce hiç bu türlü bir şey yaşamamıştık.Usta çağırdım bunun formülü olduğunu,boruların sonradan bu hale getirildiğini düzeltilebileceğini söyledi ama yönetici kendi çalıştığı ustayı çağırdığında kazan dairesine sonradan yapılan bir boru olduğu,görevli o borudaki kapağı kapalı tutuğu için bize su bastığı ortaya çıktı.(Daha önce oraya basardı).Kapağın açık olması durumunda bizim için bir tehlike arz etmeyeceğini ifade etti.Bense bu konuda çok rahatsızım. Nasıl güveneceğim, satma durumunda ya da görevli değiştirme durumunda nasıl emin olacağım.Görevlinin elindeki bir kapağa mı bağımlı olmak zorundayız.Bu konunun incelenmesini,bilir kişinin tespit edip,kesin bir çözüm getirmesini nasıl talep edebilirim.Nasıl bir yol izlememiz gerekir.Teşekkürler.