Merhaba adim samet bu şekilde konu açmak istemezdim malesefki yaşandi ve mecbur kaldim.
Herşeyi detayına kadar anlatiyorum.
Eşimin annesi evli ve 3 kız annesi. 2 tanesi evli ve 1 tane 1. Sinifa giden kizi var. Evli ve eşide alkol içer durumlarida normal geçinip gidiyorlar.
Biraz hatta fazla para göz olduğu için alkollu bir mekana arkadaşi vasitasiyla konsamsatris olarak işe başliyor. Başlama nedeni ise ortanca kızının 1 ay sonra düğünün olacağı ve küçük kızının okul masraflari için. Biz konuşmadik küstük bu işe karşi olduğumuz için fakst 3. Çalişma gününde adamla masada oturuyor yani adamin karşisinda oturuyor. Adamin da yanında başka bayan oturuyor. Adam bayanla beraber wc kalktiğinda kaynanam da masadaki adamin çantasindan para çekiyor kamera kayıtlarinda da mevcut ve net gözüküyor.
Adam 2 gün sonra kameradan izletiyor ve 4 bin para alindiğini vermessen şikayetçi olacağını söylüyor ama alınan para 200 tl kamerada gözüküyor deste olarak değil ama tek kağıt para alindiği. Sonuçta 1 tl de olsa hırsızlıktır savunulur yani yok adam haklı olarak 4 bin diyor ve karakola gidiyor. 3 gün sonra eve polis gelip aliyor ve adliyeye oradanda bakirköy kadin cezaevine gidiyor. Cuma günü tutuklandı.
Ben yeni evliyim ve ister istemez eşimde üzgün her ne kadar kınasakta sonuçta annesi. Daha önce bir sabıkası yada suçu yoktur. Durumumuz da çok iyi değil yeni evliyiz