Bu konuda yardıma ihtiyacım var, lütfen yardım edin.

İcralık olduğum bir borç yüzünden, avukatlık bürosu tarafından yoğun şekilde aranıyordum. Borcu ödeyemediğim için onlarda baskılarını arttırdı. Bununla yetinmeyip köyümüzün muhtarını, amcamın kızı gibi insanları da telefonla arayıp benim borcum olduğunu, bana ulaşamadıklarını falan söylemişler, ki bu yalan. Ben borcumun kimse tarafından bilinmesini istemediğimi hissettirdiğim için, bel altı vurmaya çalıştılar, velhasıl beni herkese rezil de ettiler. Ben konuyla ilgili savcılığa dilekce verdim. Tehdit ve taciz edildiğimi, akrabalarımın arandığını söyledim. Fakat karşı taraf hepsini yalanlamış ve takipsizlik kararı çıkmış. İşin en garip tarafıda, sadece tehdit kısmı ele alınıp, benim borcumla ilgili başkalarının aranması hiç dikkate alınmamış. Oysa aranan kişiler polise arandıklarına dair ifade de vermişti. Ya ben derdimi anlatamadım, ya da bu konu atlandı. Şimdi ben nasıl bir itiraz dilekçesi vermeliyim. Ben benim borcumla alakalı başkalarının aranmasından dolayı şikayetçiyim, zannediyorum bu da suç.

Saygılarımla.