1 yıl önce yeni açtıgım kafeme arkadaşımın ricası ile satış temsilcisi oldugu bir kamera ve alarm sistemi sirketinden alarm ve kamera sistemi kuruldu.kafem küçük oldugu için ihtiyac olmadıgını söyledim işe yeni girdiği için prim alıcam baglansın zaten aylık 107 tl referans verdiğin kişi olursa da fatura ödemezsin dedi.

kamera ve alarm baglandı ilk aylık tutarı kredi kartım ile ödedim.1 ay sonra isyerimde bir hırsızlık olayı oldu ve telefonumdan geçmişe dönük izlemek istediğimde sistem acılmadı müsteri temsilcileri ile defalarca görüşmeler neticesi servis elemanı gönderdiler ve kamerada gecmişe dönük göremeyeceğimi sadece anlık görüntü oldugunu söylediler buna istinaden tarafıma böyle bir bilgi ve acıklama yapılmadıgını sadece alarm sistemi olan bir cihazın işime zaten yaramayacağını ve cihazı almalarını talep ettim.gelen servis yetkilileri firmaya ileteceklerini söyleyip gittiler.aradan 15 gün gecti (bu arada cihazı hiçbir sekilde kurmuyorum ve kullanmıyorum) 2 yetkili geldi ve memnuniyetsizliğimi dinledi haklısınız memnuniyetiniz önemli bu aya kadar olan faturalarınızı ödemeyin (3 ay) biz firmaya ileticez dediler.aradan yine bir 15-20 gün 2 farklı yetkili daha 1 ay sonra 2 yetkili daha daha daha daha ........sürekli birileri geliyor personel sirkülasyonu var kusura bakmayım biz halledicez ..........bu aylarca bu sekilde devam etti ve her gelen yetkiliye cihazı zaten kullanmadıgımı kullanmak istemediğimi ve gelip sökmelerini söyledim.9 ay bu sekilde kaldı ve gecen ay yine birileri geldi yetkili artık yeter gercekten sıkıldım cihazınızı sökün dedim ve bana bin küsür tl lik bir döküm cıkarttılar ödeenmemiş faturalarımmıs ben kullanmadıgım ve sürekli sökülmesini talep ettiğim bir cihaz için fatura ödemiycem kabul etmiyorum dedim .kesinlikle haklısınız biz bi firmayla görüşüp size geri dönüş yapalım dediler klasik ve gittiler.bir hafta sonra beni firmanın muhasebe departmanı arayıp bir dilekçe mail atmamı istedi cihaz sökümü için.yazdım sikayetlerimi durumumu ve tarafıma yansıtalacak hiçbir bedeli kabul etmeyeceğimi gönderdim.ertesi gün gelip sistemi söküp gittiler. bugün bankamdan bir msjgeldi hesabınıza 31.icra müdürlüğü tarafından haciz konulmustur diye. edevletten baktıgımda NEUTRON ALARM FİRMASI bu arada tarafıma herhangi bir tebligat gelmedi.

yapabileceğim birsey varmı nasıl itiraz ederim yardımcı olursanız cok sevinirim .bu arada tutar 2.600 tl onuda anlamadım fatura aylık 107 tl idi