Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Abilerim ablalarım öncelikle herkese merhaba. ben şuan 16 yaşındayım 15 yaşında iken internetden ülkeye kaçak yollarla giren yada ülkede üretilen kas geliştirmede kullanılan bir ilaç almıştım. Adamlar bu ilaçların satışını yapıyor artık ticarete dökmüşler bir sürü web sayfaları ve facebook sayfaları var. Benim ilacı almamda ki sebep boyumu uzatmak istemem ki fakat aldığım ilacın içinde androjen varmış androjende boyun uzamasını durduruyor. Ben bu ilacı yaklaşık 3 ay boyunca içinde boy uzatıcı madde olduğunu varsayıp kullanmıştım daha sonra ilacın orjinelliğini kontrol etmek amaçlı kan testi yaptırdım ve erkeklik hormonun normal sınırın 8-9 katı üzerindeydi. Bu da benim boyumun kalıcı olarak durmasına sebep oldu. Tüm konuşmalar , kan sonuçlarım , kemik filmim herşey var tazminat davası açsam kazanır mıyım yoksa ben alış veriş ettiğim için suçlu görünür müyüm ? Lütfen ben sporcuyum ve bu insanlar yüzümden spor hayatımda karardı almak istediğim ilaç büyüme hormonunu arttıran ve tendonları kuvvetlendirmekte kullanılan bir ilaçtı ayrıca.