Merhaba avukat hakim savcı arkadaşlar abilerim ablalarım size saygılarımı sunar ve sorunumu anlatmaya başlıyorum ,
Öncelikle ben özel bir yurtta kalmaktayım ve okullar bitmesi nedeniyle memlekete döndüm ve bu gün yurtta kalan arkadaşlarımdan mesajlar aldım benim odamda yatağımda başka insanlar kalıyormuş fakat ben yurda girerken yaptığım kira sözleşmesini 1 eylül 2017 ile 1 eylül 2018 arası yaptım ve bir kaç hafta sonra tekrar dönecektim böyle duyumlar alınca yurt yetkilisini aradım ve odamı yaz okuluna kalan öğrencilere kiraladıklarını söylediler nasıl böyle bir şey yaptıklarını sorduğumda bana anlaşmada olan bir maddeyi söyledir maddede '' yurt tarafından odalarını değiştirilebilir '' gibi bir madde var fakat böyle bir madde olmasına bir şey demiyorum bana haber verilmedi böyle bir durum olacağından ve içeride eşyalarım vardı onları başka bir odaya koymuşlar ben bu yurdu nereye nasıl şikayet edebilirim ve eşyalarıma izinsiz dokundukları için ne tür yaptırımlar uygulanır eşyalarımda eksikler var mı bilmiyorum gidince öğreneceğim . Şimdiden teşekkür ederim