Arkadaşlar selam 2012 yılında ehliyeti alkolden 2 kez aldırdım 2014 yılında ehliyetimi almam gerekirken fırsat ve zaman ayıramadığım için almadım 2 gün önce evime yakın bir yerde gündüz bir gibi düştüm kalçamı Kırdım olduğum yere çalıştığım hastaneden ambulans çağırdım acile gittik doktor sordu denizde motordaydık dedim biraz içtim yüzdük kız arkadaşımda vardı dedim sonra ameliyatı aldılar beni ameliyat sonrası odama polis geldi bana alkolmetre üfletti ve ceza kesti 3200 tl gibi bir ceza kesti ve narkoz etkisi vardı anlamadım sonra bana imzalatmaya kalktı imzalamadım bağırdı çağırdı gitti sonra gece 2 gibi başka polisler gelip ifademi almak istediler dedim yürüyordum kaldırımda düştüm kalçamı kırdım buradayım motorla kaza yapmışsın dedi kim diyor dedim doktor doktor gördümü göre varmı motorum var evin altında garajda duruyo gidip bakın bakalım nasıl kazalımı değilmi dedim zorluk çıkarmayın dediler ben ifademi kaldırımda düştüm araç kullanmıyordum şikayetçi mi var benden motorla kaza yapmışsam gidip bakın dedim bu sefer başka bir motorla kaza yapmışsındır dediler herneyse cezayı kestiler ifademi benim söylediğim gibi yazdım doktorda hatasını düzeltip adli raporu düşmüş diye tuttu ama yinede polisler cezayı kesip zaten olmayan ehliyetim için 5 yıl içinde 3 defa alkollu yakalanmaktan işlem başlattılar ben 2012 kaptırdığım ehliyet için 6 yıl olmuş 2014 de teslim almadığım için 5 yıl olayına tabiyim birde nasıl bir yol izlemeliyim