7 aylık evliyim darp teşebbüsü ve küfür hakaret gördüm inkar ediyor fakat telefonda ve mesajlarda küfür ve hakaretleri delil olarak bulunuyor olay sırasında annesi de yanımızdaydı ama oda inkar ediyor eşim bir bayanla görüştü daha önceden de aynı şey olmustu (samimi içerikli değildi ikiside önceki olayı inkar etti fakat ispatlaya bilirim) telefon kayıtlarını mesajlarını çıkaracağım arkadaş olarak da tanığım var kendisi ile telefon konuşması da bulunuyor delil olarak ama dövdüğüne dair geçimise yönelik darp raporum yok resim olarak filan cektim darp edilen moraran yerleri fakat o kadar ozman için darp raporu almamıştım önceki bayanla konuşması iş telefonu fakat iş saati içerisinde değil altınlarımı işe yatırdı babasıyla araba aldı ortak onları taleb edeceğim ve nafaka istiyorum yetim olduğum icin evlilik yardımı aldım kendisinin sigortalı işi YÖK işsizlik maaşı alıyor yardım parasıyla bir internet kafede 5 masa aldı aylığı 2.000e geliyor ama resmi olarak geliri yok fakat çalıştığına dair şahitlerim ve konuşmalarım var nasıl dava açabilirim nafaka tazmınat ve altın yardım paramı nasıl alabilirim kendi üzerine bir mal varlığı yok ben çalışmıyorum ailemin yanına yerleşeceğim işe girme durumunda nafaka kesilmesi olur mu şimdiden teşekkürler